Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Pět důvodů, proč dorazit na Desperados Highjump

Pět důvodů, proč dorazit na Desperados Highjump

Email Tisk

Desperados High Jump 2015

Letošní ročník akce Desperados Highjump se v lomu v Hřiměždicích uskuteční od 31.7. do 1.8. 2015. I letos na otevřeném mistrovství České republiky v cliffdivingu přislíbila účast světová skokanská elita - do zatopeného lomu se budou vrhat skokani a skokanky z výšky až 30 metrů! Máme pro váš pět základních důvodů, proč letos Highjump nevynechat.

1. Skoky z třiceti metrů

Na Desperados Highjump tradičně jezdí přední skokani světa. Proto lze v lomu v Hřiměždicích vidět elitní výkony v podání těch nejlepších. Kromě skoků z dvanácti a šestnácti metrového můstku, se diveři vrhají z výšky více než třiceti metrů. To se rovná výšce sedmého patra panelového domu a to nikde jinde neuvidíte.

Desperados Highjump

2. Atmosféra, kterou nikde jinde nezažijete

High Jump o sobě říká, že není festivalem. Je letní akcí s konceptem, který v České republice nemá konkurenta. Pro skokany vždy početný dav návštěvníků vytvoří nezapomenutelnou atmosféru, která je motivuje k ještě lepším výkonům.

Desperados Highjump

3. Libor Podmol a jeho team na motorce

Doprovodný program Highjumpu je každým rok trošku jiný. Organizátoři se snaží návštěvníkům nabídnout i jinou podívanou, než jsou skoky do vody. Po loňském úspěchu akrobatického letce Martina Šonky letos do Hřiměždic přijede freestyle motokrosaři Libor Podmol a Martin Koreň. Ti pořádaji Mistrovstvi republiky ve freestyle motokrosu s názvem Rock'n'Ride. K jejich exhibici na High Jumpu se připoji vycházející hvězda Filip Podmol a půjde o ochutnávku toho, co diváci budou moci vidět následný víkend po High Jumpu, 8.8.2015. O vitězstvi na oficiálni akci Rock'n'Ride se poperou nejlepši čeští jezdci a elita ze zemí jako napřiklad Anglie, Jižni Afriky, anebo Nového Zélandu. Více o MCR v FMX se dozvíte na www.rocknride.cz.

Desperados Highjump

4. Hudba a party

I když Highjump není festivalem, jeho hudební program by se mohl s programy předních tuzemských hudebních festivalů směle rovnat. I letos jsou pro návštěvníky připraveny dvě hudební podia, na kterých vystoupí zajímaví interpreti. Dramaturgie hudebního programu je velmi rozmanitá, a tak si na své přijdou fanoušci rozličných žánrů. Na High Jumpu zahrají Prago Union s Champion Soundem, DJ Vec, Smack, Hentai Corporation, Mydy Rabycad, Nobodylisten, Fast Food Orchestra a mnoho dalších. Skvělou zprávou je také přítomnost Red Bull Tourbusu.

Desperados Highjump

5. Největší koncentrace lidí v plavkách v ČR

Protože jde o letní akci spojenou se skákáním do vody a všichni přítomní mají možnost si také zaskákat, pohybují se v lomu všichni v plavkách (většinou je pěkné počasí a i letos je takové objednáno). Kromě podívané na skákající odvážlivce je tedy na co koukat i všude okolo…

Desperados Highjump

Aktualizováno ( středa, 15 červenec 2015 17:59 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner