Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Pražský koncert Pet Shop Boys zahájí Cartonnage

Pražský koncert Pet Shop Boys zahájí Cartonnage

Email Tisk

Pražský koncert Pet Shop Boys zahájí CartonnageUž v polovině příštího týdne se sálem nedávno otevřeného Fóra Karlín rozezní největší hity i novinkové skladby legendární britské skupiny Pet Shop Boys. Večer zahájí ve 20 hodin pražské electro-popové duo Cartonnage.

 

Zpěvačka Vanda Choco a producent Armin Effenberger, kteří jsou nejen tvůrčím teamem Cartonnage, ale i partnery v soukromí, letos v létě záměrně téměř nekoncertovali, aby si mohli naplno užít svůj první přírůstek do rodiny.

"Na koncert před Pet Shop Boys se opravdu těšíme. Nejenže jsou nezpochybnitelnou electro-popovou ikonou, ale především jednou z mála hvězd 80.let, která neustrnula v minulosti a jejíž nové desky udávají tempo elektronické hudbě," netají se úctou k Pet Shop Boys Cartonnage, kteří se po středečním vystoupení ve Foru Karlín začnou věnovat přípravě speciální show pro letošní ročník přehlídky nových technologií - Akropolis Multimediale. "Úprav a novinek nebude ušetřena jak naše hudba tak vizuální prezentace. Připravujeme zbrusu novou scénu, kostýmy i projekce, při kterých tentokrát využijeme například morphingu," dodává Armin Effenberger z Cartonnage. "Tohle vše je ale zatím "hudba budoucnosti", teď je pro nás prioritou koncert Pet Shop Boys, který si chceme užít nejen jako jejich support, ale především jako jejich příznivci."

Pet Shop Boys ovládnou pódium Fóra Karlín ve středu 13.srpna kolem deváté hodiny večerní. V rámci večera zazní nejen jejich největší hity, ale i loňské, kritikou vysoce ceněné, album Electric. "Kapela si veze vlastní scénu a převážnou část techniky. Už jen ze seznamu technického vybavení je zřejmé, že se návštěvníci můžou těšit na opravdu velkolepou audio-vizuální show," dodává za pořádající agenturu Mania Promotion Pavel Pešek. A zahraniční média, která v recenzích Electric Tour nešetří superlativy, to jen potvrzují.

Pražský koncert Pet Shop Boys zahájí Cartonnage

"Pop jak víno! Tahle nádherná show jen potvrzuje členství Pet Shop Boys v klubu těch nejlepších. Stejně jako Madonna, Lady Gaga a Kate Bush to jsou správné pop hvězdy, které dobře chápou, jak propojit mainstream s avantgardou." (The Times)

Pražský koncert Pet Shop Boys je součástí programu Prague Pride. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro. Více na www.ticketpro.cz.

Aktualizováno ( čtvrtek, 07 srpen 2014 14:23 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Obdiv je projevem slabosti, když se dává najevo nerozvážně.

BALZAC


Reklama

Banner