Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 16. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Před Bon Jovi vystoupí Support Lesbiens

Před Bon Jovi vystoupí Support Lesbiens

Email Tisk

Před Bon Jovi vystoupí Support LesbiensPražský koncert americké skupiny Bon Jovi, který se uskuteční 24. června 2013 v Synot Tip Aréně, zahájí Support Lesbiens.

"Tato zpráva nás moc potěšila, kapely Bon Jovi si nesmírně vážím. Její hity si zpívají lidé po celém světě už od 80.let a po třiceti letech stále stejně suverénně vyprodává stadióny na všech kontinentech. To, o čem každá kapela na počátku své kariéry sní, Bon Jovi naplnili bezezbytku hned několikanásobně. Přestože by už mohli jen těžit ze své pozice, na své hudbě i koncertech stále tvrdě pracují a fanoušky neustále překvapují něčím novým. A co víc, jako jedni z mála, celá ta léta fungují ve stále stejném složení," netají svůj obdiv k Bon Jovi kytarista a zakládající člen Support Lesbiens Hynek Toman.

 

Na pódiu v Synot Tip Aréně se Support Lesbiens představí už v nové sestavě, kterou s Hynkem Tomanem tvoří zpěvák Czenda Urbánek, klávesista Jan Andr, bubeník Radek Tomášek a baskytarista Filip Fendrych. Vedle nejznámějších skladeb Support Lesbiens zde poprvé naživo zazní také jejich nový singl, který vyjde v závěru dubna a během května k němu bude natočen videoklip.

Na největších hitech postaví převážnou část svého vystoupení i hlavní hvězda večera - Bon Jovi, kteří se do Prahy vrací po dlouhých 20 letech!

Přestože každý koncert v rámci jejich právě probíhajícího turné Because We Can: The Tour nabízí trochu jiný seznam skladeb, hity It's My Life, You Give Love A Bad Name nebo Livin' On A Prayer v Praze s nějvětší pravděpodobností zazní.

Vedle nich by kapela měla představit šest či sedm písní z novinkového alba What About Now, které vyšlo 11. března.

Deska s unikátním 3D interaktivním obalem je k dostání v deluxe edici rozšířené o čtyři skladby, mezi kterými je i píseň Jona Bon Joviho nominovaná na letošní Zlaté Glóby Not Running Anymore z filmu Stand Up Guys.

Před Bon Jovi vystoupí Support Lesbiens

Vedle Jona Bon Joviho a Richie Sambory se na vzniku desky podíleli také skladatel Billy Falcon a John Shanks (skladatel a Grammy oceněný producent), který celé album What About Now rovněž produkoval. Kooperaci s Bon Jovi si zopakoval i čestný člen Síně slávy a několikanásobný držitel Grammy Desmond Child, který měl velkou zásluhu již na hitu You Give Love A Bad Name.

Poslední necelá třetina vstupenek na pražské vystoupení Bon Jovi je k dostání na www.eventim.cz/bon-jovi a www.ticketportal.cz.

Více na www.bonjovi.com.

Aktualizováno ( pátek, 26 duben 2013 09:01 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Albert Einstein


Reklama

Banner