Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 21. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Chrudim Chrudim Při řeckém večeru losovali tajenku

Při řeckém večeru losovali tajenku

Email Tisk

Losování soutěžeChrudimský Hotel Bohemia slavil své třetí narozeniny a zároveň odměnil úspěšnou luštitelku tajenku turistických novin města Chrudim.

"Křížovka již neodmyslitelně patří k našim turistickým novinám a jak je vidět, počet soutěžících stále roste. Tentokrát správných odpovědí přišlo na téměř dvě stě," potvrzuje chrudimský místostarosta Roman Málek. Přes více jak sto padesát odpovědí přišlo prostřednictvím SMS zpráv přes službu SMS InfoKanál, zbytek na pohlednicích či lístcích přímo do hotelu.

Slavnostního losování o víkendový pobyt s volným vstupem do zařízení hotelu se postaral prokurista hotelu Radovan Doubek, který z osudí vytáhl Helenu Šnoblovou z Velkého Přítočna.

Město Chrudim si díky soutěžní tajence i ověřuje, zda-li se turistické noviny dostávají na nejrůznější místa. "V minulých vydáních jsme se soustředili na distribuci na více jak dvě stě informačních center a podle návratnosti tajenek se to podařilo. Do budoucna hodláme se zaměřit i na nemocnice a lékařská střediska," prozrazuje Málek.

Tajenka přišla z desítek míst v celé republice, jen pro zajímavost jmenujme: České Budějovice, Hradec Králové, Choceň, Chotěboř, Chrast, Chrastava, Ivančice, Jablonné nad Orlicí, Jičín, Jihlava, Jindřichov, Jindřichův Hradec, Liberec, Náchod, Nové Město na Moravě, Nymburk, Ostrava - Poruba, Pardubice,Radonice, Rtyně v Podkrkonoší, Telč, Velké Meziříčí, Vrdy, Všestary, Zbraslav u Brna či Zlín.


Letní sezóna již skončila, nicméně Turistická oblast Chrudimsko ? Hlinecko již dnes začíná s přípravou zimních turistických novin. Ty by měly být opět bohatší a kromě tradičních článků přinést i kulturní servis, ale také více soutěží či recepty.

 

Zábava v Baraka baru

Zábava během večera

Aktualizováno ( pondělí, 21 září 2009 19:01 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner