Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 15. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Motorismus Přijímají se přihlášky na závod BMW race 2013

Přijímají se přihlášky na závod BMW race 2013

Email Tisk

Vojtěch ChauraHradec Králové -  na víkend 21. až 23. června 2013 je připravován další ročník jedinečného srazu majitelů BMW a sportovních vozů s názvem BMW race. Opět se budete moci těšit na dual race ve dvou paralelních drahách, kde své síly poměří především vozy BMW.

 

„Na startu uvidíte veterány, soudobé vozy, legendy i závodní speciály. K tomuto klání poslouží modernizovaný okruh CzechRing, který se nachází v areálu Festivalparku královéhradeckého vojenského letiště. Novinkou budou páteční volné sprinty na čtyři sta metrů ve třech drahách,“ říká ředitel soutěže Vojtěch Chaura.

Kromě silných sportovních vozů diváci uvidí i historické závodní motocykly, které se předvedou při exhibiční jízdě na trati. „Zpestřením bude vzlet horkovzdušných balonů a soutěžit se bude také v noční prezentaci party stanů jednotlivých regionálních BMW klubů. Myslím si, že letos si přijdou na své opravdu všichni motorističtí fanoušci,“ dodává tiskový mluvčí Roman Málek. Informace najdou zájemci na stránkách www.bmwrace.cz.

Nábor na BMW race

Prezentace závodu BMW race na 17. výstavě automobilů, motocyklů a jejich příslušenství Kola 2012 a TUNING SHOW 2012 v sobotu 10. listopadu 2012 v Lysé nad Labem

Autodrom Hradec Králové - CzechRing má za sebou první rok úspěšného provozu. Za první testovací rok prošel mnoha vylepšeními a další se chystají v roce 2013. CzechRing nabízí moderní závodní 3D dráhu, kterou lze modifikovat kombinacemi okruhů A, B a C. CzechRing je charakteristický nejen svou neopakovatelnou atmosférou, pestrostí a zábavnými pasážemi po celé trati, ale především variabilitou umožňující nabídnout vždy něco nového.

Fandové závodu

Slunečné počasí, pohoda a fandění. To patří k BMW race

Celá trať je začleněna do rozsáhlého areálu Festivalparku, který svým zázemím, rozlohou 40 hektarů, kapacitou 30 tisíc návštěvníků, vybavením a rozsahem služeb předčí i velké světové areály. Právě začlenění tratě do prostředí parku a nekompromisní pasáže vycházejí z filosofie okruhů budovaných zejména ve Velké Británii. Autodrom Hradec Králové je vhodný a bezpečný pro závodní i sériová auta, ale zároveň chrání i ostatní účastníky areálu. U některých méně zkušených jezdců vzbuzuje CzechRing přirozený respekt, který je třeba pro bezpečnost na trati i pro získávání nových zkušeností. CzechRing je závodní okruh s vyšším stupněm obtížnosti pro zkušenější řidiče, který umožňuje jezdcům jejich další růst a nabízí jim nové zážitky.

Aktualizováno ( pondělí, 26 listopad 2012 14:57 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner