Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 11. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Chrudim Chrudim Přípravy na celostátní setkání mladých vrcholí

Přípravy na celostátní setkání mladých vrcholí

Email Tisk

Přípravy na celostátní setkání mladých vrcholíChrudim - za necelé dva měsíce se uskuteční Celostátní vzájemná výměna zkušeností (CVVZ). O víkendu 13. - 15. listopadu 2015 se do Chrudimi sjede zhruba šest set vedoucích dětských klubů, oddílů a středisek volného času z celé ČR i ze zahraničí.

Zástupci Občanského sdružení Altus, které pořádá 24. ročník této akce, mají plné ruce práce. „Právě v těchto dnech probíhá příprava zpracovávání programů lektorů, kteří se chtějí s účastníky podělit o své zkušenosti a dovednosti,“ říká náčelník letošní CVVZ Matěj Zelinka. „Účastníci si mohou vybrat z široké nabídky programů na webu akce do svého časového rozvrhu,“ dodává Matěj Zelinka. „Těší nás, že účastníci i lektoři přibývají každým dnem,“ doplňuje předseda pořádajícího sdružení Martin Benák.

„Nabídka jednotlivých programů se každým dnem rozšiřuje a tak se můžete těšit na i nejoblíbenější programy z CVVZ, kterou jsme pořádali v roce 2010. Mezi ty nejzajímavější patří bez pochyby Psychologie psů s Rudolfem Desenským nebo seminář Komunikace s dětmi aneb proč to neumíme Dr. Lidmily Pekařové z Hamzovy odborné léčebny v Luži,“ přibližuje Matěj Zelinka. Oba semináře budou probíhat v sobotu 14. listopadu 2015, kdy paní doktorka zahájí svojí přednášku ve 13:00 a seminář o psychologii psů o 3 hodiny později.

Celostátní vzájemná výměna zkušeností je akce zaměřená na vedoucí a pracovníky dětských a mládežnických středisek volného času, kteří zde mohou načerpat inspiraci na hry a aktivity a získat zde spoustu nových zkušeností, které mohou předávat dál ve svých kroužkách. „Snažíme se zaujmout nejen stálé a pravidelné účastníky a lektory, ale také přiblížit pojem CVVZ mezi občany Pardubického kraje,“ přibližuje Martin Benák.

Aktualizováno ( úterý, 06 říjen 2015 11:50 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner