Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Ostatní Projekt "Ro(c)k pro mladé" vypukne od září v Mklubu

Projekt "Ro(c)k pro mladé" vypukne od září v Mklubu

Email Tisk

Logo nadace VodafoneOd září 2009 v Mklubu ve Vysokém Mýtě začíná projekt "Ro(c)k pro mladé" podpořený Nadací Vodafone ČR. Iniciátorem projektu je NO PASIVO o.s. a hlavní myšlenkou "Ro(c)ku pro mladé" je podpořit mladé kreativní lidi, dát jim finance a prostory pro jejich činnosti. Pro tyto aktivity byl získán grant od Nadace Vodafone ČR ve výši 120.000 Kč, který pokryje většinu nákladů na projekt. Významným partnerem "Ro(c)ku pro mladé" je samotný Městský klub, Vysoké Mýto, s.r.o., který projekt podporuje jak finančně, tak i co se hlavní myšlenky týče.

A co "Ro(c)k pro mladé" přináší? NO PASIVO o. s. usiluje především o rozvinutí předchozích aktivit sdružení a dále pak o doplnění chybějících příležitostí pro mladé kreativní lidi z okolí Vysokého Mýta. "Ro(c)k pro mladé například přináší otevření hudební zkušebny pro veřejnost. To je jedna z příležitostí, která v širokém okolí chyběla a již několik hudebních skupin tuto nabídku s otevřenou náručí uvítalo," říká Vojtěch Sedláček, předseda NO PASIVO o.s. a iniciátor projektu. V neděli 13. září proběhlo v Mklubu slavnostní otevření herny deskových her Griffin, která bude dále fungovat jako pravidelné místo pro setkání hráčů deskových her. Dále v Mklubu vzniká klubové kino, jehož slavnostní otevření proběhne 19. září, kdy na klubové scéně bude promítnut oscarový dokument Woodstock.  Hned 26. září proběhne první koncert soutěže kapel ? "Bigboš 2009" a vystoupí kapely Matthew´s workshop a Pomalu plující. Další kola soutěže se uskuteční každý měsíc do dubna 2010. A na závěr "Ro(c)k pro mladé" připravuje ve spolupráci s filmaři Gleyan II festival amatérských filmů, který proběhne během podzimu.

Velký dík by NO PASIVO o.s. chtělo věnovat především řediteli Městského klubu Vysoké Mýto, s.r.o. Zdeňku Pohorskému a to za velmi vstřícný přístup k celému projektu. Dále pak Romanu Málkovi za významnou pomoc při tvoření projektu a v neposlední řadě Nadaci Vodafone ČR za finanční podporu.

 

 

Aktualizováno ( pondělí, 14 září 2009 20:08 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Teprve manželství odhalí milencům, jak je život ve dvou složitý.

Victor de Broglie


Reklama

Banner