Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 11. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Proleťte se vrtulníkem nad Chrudimí

Proleťte se vrtulníkem nad Chrudimí

Email Tisk

Autor: Jaroslav KubíkChrudim - zájemci o netradiční zážitek nemusí brouzdat po slevových portálech a hledat zajímavý dárek. Město Chrudim totiž v rámci tematického roku Chrudim sportuje připravilo ve spolupráci se společností HELICZECH vyhlídkové lety helikoptérou na sobotu 5. května 2012 od od 13 do 16 hodin. 

 

 

„Ve středu jsme otevřeli výstavu věnovanou horkovzdušným balonům, která mnoho lidí zaujala. Pohled z ptačí perspektivy je totiž nezapomenutelný. Protože ale vyhlídkové lety balonem jsou finančně náročnější, rozhodli jsme se obyvatelům a návštěvníkům města nabídnout alternativu. V sobotu 5. května od 13 do 16 hodin obyvatelům a návštěvníkům nabízíme možnost vyhlídkových letů vrtulníkem Robinson R44,“ přibližuje akci chrudimský místostarosta Roman Málek.

Akci zajišťuje královéhradecká společnost HELICZECH, která pořádá vyhlídkové lety nad Karlštejnem či Prahou. „Budou to jistě příjemné a nezapomenutelné zážitky. Návštěvníci nemusí mít vůbec strach o svoji bezpečnost, neboť  o ni se postarají profesionální armádní piloti z tygří letky bitevních vrtulníků Mi-24,“ říká za organizátory Petr Nešetřil.

Pro zájemce je připravena i snížená cena. Za jednu osobu zaplatí bez koruny pětisetkorunu. Navíc po dohodě s návštěvníky může pilot zaletět nad váš dům, který si můžete vyfotit. K tomu ještě pořadatelé připravili i  fotosoutěž o nejhezčí snímek, kde výherce získá let vrtulníkem pro tři osoby zdarma všude, kde bude v tomto roce společnost létat. Maximálně tři snímky s tématem „Moje město  Chrudim“ zašlete tedy do 15. května 2012  na adresu info@chrudim-city.cz. Vaše snímky se mohou následně objevit i v propagačních materiálech města.

Aktualizováno ( pátek, 04 květen 2012 06:18 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner