Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Příroda Ostatní Putování Železnými horami nejen na facebooku.

Putování Železnými horami nejen na facebooku.

Email Tisk

Veselý KopecSečská přehrada, keltský val u Nasavrk, skanzen na Veselém Kopci, zřícenina hradu Lichnice a vysílač Krásné. Víte, co mají společného? Všechna tato zajímavá místa najdete v Železných horách.

 

 

Železné hory jsou doslova rájem pro turisty. Najdete tu například nejmladší prales v naší republice, divokou přírodu, ale také pečlivě značené turistické trasy. Mineralogové zajásají, protože tu jsou nerosty staré bezmála miliardu let. Řeka Doubrava přitahuje vodáky, Chrudimka nabízí velké množství přehrad. Na milovníky historie čeká keltské hradiště, skanzen nebo zříceniny hradů a tvrzí. Výčet zajímavých míst Železných hor by byl hodně dlouhý.

Rádi byste sem vyrazili na výlet, ale potřebujete mít nějakého dobrého průvodce? Vyzkoušejte profil www.facebook.com/zeleznehory.net. Tyto stránky se zaměřují na turistický cestovní ruch v Železných horách. Najdete na nich nejrůznější tipy na aktivní trávení volného času pro každého – pro sportovce, pro rodiny s malými dětmi i pro vozíčkáře.
Vyberte si: chcete jít raději pěšky, jet na kole nebo dokonce v zimě na běžkách? Víte, kudy se dá jet s kočárkem? Databáze výletů a turistických cílů jsou pravidelně aktualizovány a doplňovány.

„Na našich stránkách nechybí samozřejmě Kalendář akcí, který informuje o aktuálním dění v regionu. Nabízíme také tzv. Víkendové balíčky i možnosti ubytování", řekl provozovatel webu Jakub Ženka. „Jsou to stránky nejen pro lidi, kteří tu žijí a mají tento kraj rádi, ale také pro návštěvníky z jiných míst naší republiky. Věřím, že tyto stránky mohou být inspirací k výletům do tohoto krásného a někdy trochu pozapomenutého regionu", dodává Ženka.

Portál www.zeleznehory.net je tím nejlepším možným řešením při plánování výletů do Železných hor. O jeho kvalitě svědčí nejen 2. místo v soutěži „Rozjezdy roku 2011" pořádané společností T-mobile, ale také certifikát Asociace regionálních značek.

Máte chuť zapojit se do vytváření stránek www.zeleznehory.net? Sekce VAŠE TIPY je připravená jen pro Vás. Aktuální informace, tipy na výlety nebo zajímavé fotografie můžete nabídnout ostatním také na facebookových stránkách www.facebook.com/zeleznehory.net.

Krásu Železných hor můžete Vy i Vaši přátelé ocenit (nejen) na internetu.

 

Aktualizováno ( pondělí, 08 duben 2013 19:06 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner