Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 15. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Ostatní Pyro Music Laser Fest

Pyro Music Laser Fest

Email Tisk

Pyro Music Laser FestVelkolepé rozloučení s festivalovým létem - čtyři světové ohňostroje, dvě laserové show, čtyři skvělé kapely! Zapomeňte na novoroční ohňostroje! Na dostihovém závodišti v pražské Velké Chuchli se 28. srpna 2009 uskuteční velkolepá show Pyro Laser Music Fest. Své umění zde předvedou mistři ohňostrojů - FLASH Barrandov SFX, kteří triumfovali na světovém ohňostrojovém festivalu v Cannes a patří mezi absolutní světovou a uznávanou špičku ve svém oboru.

Do povědomí naší veřejnosti se zapsali především tvorbou novoročních ohňostrojů v Praze. Tentokrát však diváci neuvidí pouze jednu show, ale hned čtyři a navíc v doprovodu hudby.

Velká Chuchle nabídne skutečnou nebeskou podívanou. Ohňostrojové muzikály Pyro Laser Music Fest slibují nevídanou skladbu efektů - barevná stylizace se zde snoubí s naprostou hudební synchronizací. Festival nenabídne jeden ohňostroj, ale hned čtyři velká zpracovaná témata inspirovaná filmovou hudbou. Diváci si tak vychutnají show s motivy Hvězdných válek, Pirátů z Karibiku a Jamese Bonda. Čtvrté téma si nechává Flash Barrandov SFX jako velké překvapení. Dvě laserové show pak ohromí naprosto fascinujícími barvami a vizuálními efekty.

Ohňostroje a laserové efekty však nejsou všechno. Navštěvníky čeká zajímavý rodinný program. Čekání na tmu zkrátí již od odpoledních hodin známé české skupiny a interpreti. Nebude chybět ani dětský koutek a spousta stánků s občerstvením s festivalovými produkty. Pyro Laser Music Fest je skutečně velkolepým rozloučením s letními prázdninami a festivalovou sezónou.

Čekání na tmu zkrátí Tam Tam Orchestra, Support Lesbiens, Děda Mládek Illegal Band a Katarína Knechtová, kterou posluchači znají z působení ve skupině Peha.

Začátek akce: 16:00 hodin
Začátek ohňostrojů a laserové show: 20:30 hodin

Předprodej v sítích: Ticketpro
Vstupenky jsou od 290Kč do 890Kč.


Více na www.jvsgroup.cz

Aktualizováno ( pondělí, 17 srpen 2009 18:31 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

Jan Werich


Reklama

Banner