Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 22. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Chrudim Chrudim Rádio Pohoda rozšiřuje tým

Rádio Pohoda rozšiřuje tým

Email Tisk

Rádio PohodaPrvní nemocniční rádio v ČR opět rozšiřuje tým. Vysílání zajišťují dobrovolníci, kteří se svojí činností snaží zpříjemnit posluchačům pacientům chrudimské nemocnice pobyt v tomto zdravotnickém zařízení. Pojďte s námi připravovat vysílání! Do našeho týmu hledáme moderátory a redaktory. Máte možnost pomoci s ojedinělým projektem - prvním nemocničním rádiem v ČR. Jedinečná možnost vyzkoušet si práci moderátora či redaktora (časově nenáročné), naučit se něco nového, zajímavého. Výběrová řízení pro každou pozici probíhají odděleně. Různé jsou i naše požadavky, může se přidat téměř každý. Bydliště v Chrudimi není podmínkou.

MODERÁTOR/ MODERÁTORKA

Moderátor se aktivně podílí na vysílání - zprostředkovává posluchačům redakcí připravené informace, předkládá soutěžní otázky, vyřizuje vzkazy a hudební přání pro posluchače, uvádí hrané skladby. Vysílá se od 18. do 20. hodiny z chrudimské nemocnice - pozice je vhodná pro zájemce z Chrudimi a blízkého okolí (dostupnost studia).

Požadavky:

srozumitelná výslovnost bez vad řeči

kulturní vyjadřování

vhodný pozitivní přístup

spolehlivost

Zajímáte se o pozici moderátora/ moderátorky? Hlašte se na e-mailu info@radiopohoda.net a do předmětu uveďte Moderátor. Napište nám základní informace o sobě a případné zkušenosti, praxi. Výběrové řízení probíhá formou hlasových zkoušek ve studiu. Vedoucím moderátorů je zkušený moderátor Milan Krčil z rádia Hey.

REDAKTOR/REDAKTORKA

Redaktor připravuje informace pro posluchače i pro návštěvníky webu rádia. Připravený článek moderátor odvysílá s uvedením autora a následně bude článek zveřejněn na webu rádia. Redaktor tedy píše o zajímavostech a aktualitách z různých oborů lidské činnosti, ale také přináší aktuální informace ze svého okolí i pozvánky na zajímavé akce v regionu včetně reportáží z těchto akcí. Bydliště v Chrudimi není podmínkou, naopak - rádi v týmu přivítáme redaktory z celého regionu!

Požadavky:

ovládání českého pravopisu

ovládání zpracování informací a jejich formulace do písemné podoby

znalost práce s internetem, přístup na internet

spolehlivost

při práci v terénu vhodné reprezentativní chování

Zajímáte se o redakční činnost? Potom se hlašte na e-mailu info@radiopohoda.net a do předmětu uveďte Redakce. Napište nám základní informace o sobě a případné zkušenosti, praxi. Uvítáme i ukázku Vaší práce. Nemáme limity pro četnost příspěvků, můžete se i starat o vybrané téma. Výběrové řízení probíhá pohovorem s úvodním zaškolením a následným vyhodnocením článků na zadané téma. Nabízíme příležitost stát se součástí redakce skutečného regionálního média se zaškolením a možností profesního růstu na post moderátora. Redaktory mají na starosti absolventka oboru žurnalistiky a dále redaktor/ šéfredaktor s víceletou praxí.

Máte zájem se přidat k naší partě dobrovolníků a uvedené pozice pro Vás nejsou to pravé? Napište nám o sobě základní informace na e-mail info@radiopohoda.net a následně se domluvíme. Uvítáme i schopného spolehlivého technika. Také rádi navážeme spolupráci s místními spolky, sdruženími, hudebními skupinami či dalšími umělci.

Hudební přání pro Vaše blízké hospitalizované v chrudimské nemocnici či jako poděkování pro personál nemocnice můžete zaslat pomocí SMS na telefonní číslo 732 588 446. Také můžete využít náš e-mail onair@radiopohoda.net. V současné době vysíláme v úterý, ve čtvrtek a v pátek vždy v čase 18 - 20 hodin. Během vysílání přinášíme aktuální informace, různé zajímavosti, pozvánky a reportáže z kulturního dění v regionu, hudební přání či soutěže pro posluchače. Máme i několik vlastních programů - například Večer s interpretem nebo oblíbené Live koncerty.

Aktualizováno ( neděle, 28 září 2008 21:05 )  

Související články

Bohužel neexistuje žádný související článek.


Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner