Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 19. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Řípfest - to není festival, to je mega koncetrní show

Řípfest - to není festival, to je mega koncetrní show

Email Tisk

ripfestNový formát hudebního festivalu s hlavní hvězdou Ozzy Osbourne vstupuje na českou hudební scénu. Za necelé 3 měsíce se v sobotu 28. srpna 2010 v Krabčicích, konkrétně v Rovném pod Řípem, uskuteční co do formátu a  obsazení unikátní megakoncert ŘÍPFEST, pořádaný společností MV Cover s.r.o.

V jeden den a na jednom pódium zde zahrají své jediné koncerty v České Republice a na Slovensku v roce 2010 legedární OZZY OSBOURNE a americká skupina KORN, kteří tuzemskému publiku představí i svá nová alba. Čtyřlístek rockových ikon dále doplní skotští NAZARETH a Ken Hensley & Live Fire.

"Rád bych zdůraznil, že Ozzy Osbourne, který vystoupí jako hvězda večera, zde zahajuje své evropské turné, což naší akci přidává na důležitosti", dodává hlavní pořadatel Vladimír Veselý z MV Cover s.r.o.

A nepůjde jen o obyčejné festivalové vystoupení, jedná se o plnohodnotné koncerty všech vystupujících umělců ze zahraničí, což na české festivalové scéně nemá obdoby.

Akci na jedinečnosti přidává i přirozený amfiteátr, přímo na úpatí hory  Říp, který sám o sobě hudebníkům nabízí výborné akustické podmínky.  Krásná scenérie Podřipska zaujala i agenty a manažery vystupujících  umělců z Velké Británie a USA, kteří umělce reprezentují. Respekt ke krásné přírodě kolem Řípu se rozhodli pořadatelé demonstrovat připojením k akci Čisté festivaly.

Vstupenky na festival je možné zakoupit jak v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim, tak v Informačním Centru a ve Městské Knihovně v Roudnici nad Labem, kde již od května probíhá předprodej. Od června se vstupenky budou prodávat i s případnou dopravou ve všech pobočkách cestovní kanceláře Čedok (partner akce).

Pro snažší dopravu na festival z Prahy a okolí a zpět se organizátoři rozhodli připravit speciální autobusovou dopravu na akci a zpět s nástupním místem v Praze.

Pokud se hudební fanoušci rozhodnou zakoupit vstupenku na festival do 20. 6., tak se mohou těšit až na 40% slevy z ceny vstupenky v  den festivalu. Informace o vstupenkách do VIP zóny najdete na oficiálních stránkách http://www.ripfest.cz/.

Nedočkaví fanoušci se rovněž mohou těšit na velké množství soutěží o volné vstupenky na domovských stránkách festivalu http://www.ripfest.cz/. Od 26. 5. probíhá první soutěž, která má již od spuštění obrovský ohlas. Během dalších měsíců se můžete také těšit na připravované soutěže o nové CD Ozzyho Osbourna SCREAM a nové album Korn REMEMBER WHO YOU ARE.

 

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Jediná vděčná myšlenka k nebesům je již dokonalou modlitbou.

LESSING


Reklama

Banner
Banner
Banner