Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Robbie Williams v Praze

Robbie Williams v Praze

Email Tisk

Robbie na dosah ruky – za pár dní!

Charismatický britský rodák, v současnosti žijící ve Spojených státech, kterému bychom díky jeho vitalitě a nadšení pro to, co dělá, stěží hádali letošních 43 let, vystoupí na pražském letišti Letňany v sobotu 19. srpna 2017 se skupinou Erasure, která díky rytmickým, nadupaným melodiím, jistě dostane návštěvníky koncertu do správného přípravného varu.

První kroky v hudební oblasti Robbie započal ve svých patnácti letech, kdy se stal členem chlapecké skupiny Take That, která během krátké doby získala raketovou popularitu a těžko by někdo uvěřil tomu, že divákem prvního koncertu byl jeden pes a stěží deset posluchačů. Kapela Take That se stala celosvětově oblíbenou, pro jejího frontmana Robbieho bylo těžké unést velkou popularitu, tím pádem zodpovědnost za spokojenost fanoušků a prošel si nelehkým obdobím, jehož závěrem bylo rozhodnutí odejít a vydat se na sólovou dráhu.

Správná volba – skalní fanoušci záhy pochopili, že Robbie Williams má rozhodně co nabídnout a ukázat a již v roce 1997 získal miliony posluchačů na celém světě hitem Angels, který je dodnes stálicí v rádiích a při hudebních produkcích. Vydal mnoho alb, včetně výběrové desky Greatest Hits v roce 2004, byl ohodnocen i cenami hudební televize MTV. Po ochodu krále popu Michaela Jacksona do hudebního nebe přejímá označení „nový král popu“ a to zcela oprávněně.

Jeho známé skladby – ať už řízná Feel, Supreme, případně Rock DJ nebo pomalé songy typu She´s the one a večírková Come undone, pro kterou byl natočen kontroverzní videoklip o tom, jak si užít party s přáteli na maximum, to vše jsou nezaměnitelné hudební počiny. Robbie dosáhl i mety zápisu do Guinessovy knihy rekordů, kdy se za jediný den prodalo 1 600 000 lístků na jeho světové turné v roce 2006.

Robbie na dosah ruky – za pár dní!

Hudebním, a to nejen audio, ale i vizuálním zážitkem, je jistě záznam z koncertu v britském Knebworthu. Knebworth Park zažil to, co zatím nikdy ve Velké Británii – největší živý koncert, který se konal v létě 2003 a přímo na místě potěšil neskutečných 375 000 fanoušků, kteří si dodnes mohou připomínat emotivní zážitek na DVD z této neskutečné show.

Robbie Williams, to je záruka nejen nadupaně znějící hudby, lyrických balad a osobitého podání díky charismatickému, s diváky perfektně komunikujícímu zpěvákovi, ale i propracovaná, energií nabitá show na pódiu. Už za pár měsíců…

 

 

www.livenation.cz  |  www.facebook.com/LiveNationCZ 

 

Aktualizováno ( neděle, 06 srpen 2017 12:27 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat.

Paul Claudel


Reklama

Banner