Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Rock for People - Hradec útulnější, v Plzni kouzlo industriálu

Rock for People - Hradec útulnější, v Plzni kouzlo industriálu

Email Tisk

Rock for PeopleJiž jsme stačili rozkrýt několik letošních interpretů. A jelikož se nám množí dotazy ohledně hradeckého i plzeňského areálu, myslím si, že nastává čas, abych se na oba areály zaměřil, shrnul informace a zmínil novinky.

V případě obou festivalů budeme tradičně klást důraz na komfort a kvalitu služeb návštěvníkům. Zvýšíme laťku také v rámci celkového art dekoru, prostě té vizuální stránky. Královehradecký areál na letišti, který obsadíme v době od 4. do 6. června 2015, logisticky přeskupíme, aby se stal ještě útulnějším a dispozičně přehlednějším.

Naznačím, že i pro každoroční návštěvníky to bude velká změna. A že třeba hodně hýbneme s hlavní stagí, stejně jako sdružíme, zpřehledníme a notně rozšíříme stánky s pitím a jídlem. Nemluvě o téměř kurátorské práci v jeho výběru.

Co se týče plzeňského RfP Europe konaného od 3. do 5. července 2015, tak zde využijeme veškerých výhod, které městský festival skýtá. Areál v Plzni bude ušit na míru kouzelným industriálním prostorům, včetně jejich rozmanitých zákoutí.

Hudební a doprovodný program se usadí v bývalé vozovně dopravních podniků v Cukrovarské a v areálu plzeňských Papíren v Zahradní ulici.

Díky titulu Evropské hlavní město kultury pro rok 2015 bude plzeňský festival více evropský. Což v překladu znamená, že nabídne návštěvníkům propojení se zajímavými projekty výše zmíněného evropského předsednictví.

Musím podotknout, že nás přípravy pohltily. Skrývají spousty nového a moc se těšíme, co tomu řeknete vy, návštěvníci. Pevně věřím, že se těšíte společně s námi a že vás nezklameme! A že výjimečností Hradce i Plzně bude tolik, že se nakonec uvidíme v obou městech.

Právě letos dokážeme, že super festival(y) nedělá jenom našlapaný line-up, ale i servis a celková kultura a kreativita prostředí. Tomu zdar!

Rock for People

Aktualizováno ( neděle, 10 květen 2015 16:20 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Slávu velkých lidí vždy měříme prostředky, kterými ji dosáhli.

ROCHEFOUCAULD


Reklama

Banner