Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 23. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Ostatní Run in Colors v Pardubicích

Run in Colors v Pardubicích

Email Tisk

Run in Colors v PardubicíchTak jste se dočkali - světový fenomén běhu v barvách se poprvé představí v Pardubicích. Jedná se o 5 km běh (nikoliv závod, čas není oficiálně měřený) spojený s průběžnou a závěrečnou explozí všech druhů barev. Run in Colors, jak se tento běh oficiálně nazývá, odstartuje v neděli 20. září 2015 ve 14 hodin.

Zvládne ho opravdu každý, můžete jít klidně po rukou, plazit se, válet sudy či cokoliv vás napadne, hlavní je oprostit se od všech starostí a spontánně si užít barevné řádění! Cílem je pobavit se s přáteli, užít si nedělní odpoledne na maximum a přitom udělat něco velmi záslužného, a sice přispět na Nadační fond dětské onkologie Krtek.

Kdy a kde se běží?
Běh odstartuje v pardubickém parku za mostem Pavla Wonky (u zimního stadionu, viz. mapka) v neděli 20.9.2015 ve 14:00 a celá akce bude končit kolem 18:00 (v případě velkého zájmu prodloužíme). Celá akce však začíná již v 11:00, kdy bude zahájeno vydávání startovních balíčků a bohatý doprovodný program, určitě tedy doporučujeme dorazit dříve (výdej startovních balíčků bude ukončen ve 13:00).

Run in Colors v Pardubicích

Co se bude dít po registraci?
Do pár hodin po registraci obdržíte potvrzující mail s připomenutím platebních údajů. Jakmile platbu obdržíme, dostanete to opět potvrzené černé na bílém a rovnou pro vás začneme chystat startovní balíček, který si v den akce vyzvednete na místě. Startovní číslo, které budete potřebovat k jeho vyzvednutí, vám zašleme do 14 dnů před konáním akce.

Na co dalšího se kromě běhu můžu těšit?
Na akci bude zajištěn bohatý doprovodný program a těšit se tak můžete např. na analýzu složení těla (zjištění množství tuků, svalů atd. včetně konzultace), body zorbing (fotbal či zápasy ve velkých nafouknutých koulích), stolní fotbálky, skákací hrad pro děti, foto koutek a mnoho dalšího.

Zvládnu to?
Zůstaňte v klidu. Jak jsme již psali výše, nejedná se o měřený závod, ale o zábavu. Zvolte styl a tempo, které vám vyhovuje a oddávej se barevné euforii!

Nejsou barvy zdraví škodlivé?
Pudrové barvy jsou netoxické, stoprocentně bezpečné a biologicky rozložitelné. Navíc se dají v pohodě vyprat. Pro pocit bezpečí můžete běžet s brýlemi či rouškou.

Oficiální stránka: http://www.runincolors.cz/

Propozice závodu: http://www.runincolors.cz/public/pdf/A3sMapou_tisk.pdf

Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/490729074411709/

Aktualizováno ( středa, 09 září 2015 07:34 )  
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner