Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 22. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Škola a vzdělání RVVZ v Mikulově už za měsíc

RVVZ v Mikulově už za měsíc

Email Tisk

RVVZMikulov - Regionální velká výměna zkušeností (RVVZ) se uskuteční v termínu 1. až 3. března 2013 právě v Mikulově a ponese se v duchu motta „... buďme výběr z bobulí". Jako logo zvolily pořádající organizace – sdružení 7 DNÍ a místní oddíly Junáka – hrozen, který má charakterizovat město pod Pálavou i symbolizovat zráním lidské osobnosti k lepšímu.

V tomto zrání může všem pomoci i víkendová akce plná seminářů, workshopů, přednášek, her, exkurzí a zajímavých doprovodných aktivit, kde načerpají nové dovednosti i elán do další práce s dětmi a mládeží. Akce je určena všem starším osmnácti let, začínající vedoucí se mohou zúčastnit od patnácti let s dospělým garantem. Účastnický poplatek je 400 korun a registrace probíhá na webových stránkách www.rvvz-vysocina.cz, kde se zájemci dozví další podrobné informace. Nabízené programy budou přibývat do konce ledna, uzávěrka přihlášek je 15. února!

 

RVVZ

Už nyní se ale mohou všichni těšit na nabídku rukodělek – z novinek stojí za vypíchnutí například výroba panenek z kukuřičného šustí, papírový filigrán quilling, filcování z ovčí vlny nebo plasticart (výrobky z pet láhví) a další, z pohybových aktivit různé hry, žonglování, ne zcela známý sport lacrosse... Začínající vedoucí budou moci čerpat inspiraci také na programu o tom, jak zapojit do her s mladšími dětmi angličtinu, ekologická témata, co je to zážitková pedagogika, jak dobře propagovat svou práci v médiích, učit se vytvořit plakát na akci a co znamená mít „dobré fotky". Pokročilí se mohou hlásit do programů o tom, jak komunikovat s úředníky na radnicích a kontrolami, diskutovat o výchově ve volném čase nebo rozdílech ve formálním a neformálním vzdělávání. A mnohem víc, množství programů závisí na počtu přihlášených účastníků. Nápady a lektory organizátoři mají – záleží tedy na vás, neváhejte!

A protože se RVVZ koná poprvé v Mikulově, vinařském městě pod Pálavou, připravili jsme i programy o folklóru a lidových tradicích, exkurzi do vinařství ale i do nového místního minipivovaru, prohlídku města s návštěvou obřího sudu na zámku, eko-exkurzi na Pálavu s pracovníkem ekocentra a hlavně tematický upomínkový předmět – vinnou skleničku s logem RVVZ Mikulov 2013. „Tak si pro ni přijeďte, tu jinde nezískáte!"

Více na www.rvvz-vysocina.cz.

Aktualizováno ( pondělí, 28 leden 2013 20:48 )  
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner