Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Zdraví SaunaFest se prezentuje na veletrhu Holiday World v Praze

SaunaFest se prezentuje na veletrhu Holiday World v Praze

Email Tisk

Pavel HofrichterPardubice/Praha – od čtvrtka do neděle se na veletrhu cestovního ruchu Holiday World prezentují i pořadatelé zážitkového saunování a mistrovství ČR SaunaFest 2013, který se uskuteční v saunovém světě CEDRUS SPA v golf resortu Kunětická Hora nedaleko Pardubic o víkendu 15. - 17. února 2013.

 

Aktuálně soutěží 19 soutěžících z 5 zemí. SaunaFestu 2013 (15.-17.2. Cedrus Spa) se zatím zúčastní zástupci ze 13 wellness resortů a aquaparků z celé ČR.  SaunaFest 2013 není jen show či mistrovství, jedná se o příležitost k setkání, networkingu, vzájemné výměně zkušeností, diskusím nad trendy v zážitkovém saunování. Věřím, že i vám SaunaFest 2013 splní vaše očekávání!

„Páteční program úderem devatenácté hodiny zahájí večerní diskuse na téma zážitkové saunování a hotelové wellness. Setkání provozovatelů wellness zařízení, hotelů či saun nabídne vzájemnou inspiraci, výměnu zkušeností. Páteční večer probíhá půlnoční saunování s exhibicemi vybraných saunových animátorů. Např. ve 22 hodin Fabian van Dijk z Holandska. Prosaunujeme se do soboty a od 9 hodin začíná maratón saunových ceremoniálů. Celý den si užijete soutěžních vystoupení soutěžících z ČR i zahraničí,“ říká hlavní organizátor Pavel Hofrichter. V neděli pak bude finále. Program je naleznete na www.saunafest.cz/inpage/program/

„Nemáme odbornou porotu. Soutěžní ceremoniály hodnotí přímo účastníci ceremoniálu. Používáme stejný systém jako na mistrovství světa,“ doplňuje jeho kolega Roman Málek.

SaunaFest 2013 získal záštitu ministra pro místní rozvoj ČR Ing. Kamila Jankovského.

SaunaFest 2013 také získal záštitu ředitele ČCCR – Czech Tourism Ing. Rostislava Vondrušky.

Spolu s již přidělenými záštitami oborových asociací APR, ABAS ČR  se stává SaunaFest 2013 spolupořádaný Českou asociací wellness významnou a prestižní mezinárodní akcí v oblasti wellness. Mistrovství je pořádáno se záštitou pořadatele světového šampionátu.

Dva nejlepší české účastníky čeká účast na mistrovství světa 26.-27.10. v ALPENTHERME GASTEIN. Kdo nebude nominován, může se zúčastnit také jako návštěvník. Nejlepší z ČR získá zvláštní cenu – DOVOLENOU - PLAVBU NA JACHTĚ PO JADRANU od CK NATUR TRAVEL. Další místa si zaslouží také ceny – např. pobyt ve WELLNESS HORAL.

Partnery SaunaFestu 2013 jsou CARETTA TECHNOLOGIES,  GOLF & SPA KUNĚTICKÁ HORA, DIET FITNESS.  Pro účastníky akce doporučujeme přibalit župan a pohodlný oděv do resortu. 

Aktualizováno ( pátek, 08 únor 2013 10:07 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner