Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Zdraví Saunové divadlo rozehřeje návštěvníky v Aquaparku

Saunové divadlo rozehřeje návštěvníky v Aquaparku

Email Tisk

Saunový ceremoniálPardubice – Dlouhou zimu si můžete zpestřit saunovými ceremoniály a zážitkovým saunováním v sobotu 25. ledna 2014 v pardubickém aquaparku. Speciální host – mistr ČR v saunových ceremoniálech, Jaroslav Pallas, předvede saunovou show. Celé odpoledne a večer bude patřit zážitkovému saunování, které je i u nás stále oblíbenější. Polévání kamenů vodou s vonnou esencí, nápadité rozhánění horkého vzduchu po sauně ručníky a vějíři, saunová kosmetika v podobě medu a soli - to vše je novým trendem pro saunování. V sobotu před obědem se uskuteční i speciální ceremoniály věnované dětem a rodinám.

Pro děti a pro rodiny jsou připraveny speciální ceremoniály již od 11 hodin. Esence provoní saunu, barevná světla vykouzlí atmosféru a nové saunové zážitky čekají na nejmenší návštěvníky a jejich rodiče. Program bude pokračovat saunovými ceremoniály a zážitkovým saunováním v hodinových intervalech. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční, cizokrajné a speciální vonné esence.

Saunové divadlo

Saunový animátor, Jaroslav Pallas, je ve světovém žebříčku saunerů na 8. místě. Letos získal mistrovský titul v oficiálním mistrovství ČR v saunových ceremoniálech, je vicemistrem mezinárodní Velké ceny ČR v rámci SaunaFestu. V jeho podání v Aquacentru Pardubice uvidíte saunovou show Noční Paříž, ceremoniál Indiánský sen nebo novinku s názvem Divočina. O pohodu návštěvníků se budou starat tři zkušení saunoví animátoři. Tradiční saunové ceremoniály doplní show ceremoniály, kdy na návštěvníky čeká hudba, příběh, speciální nasvícení nebo kostýmy. Přijďte se podívat na to nejlepší ze zážitkového saunování v ČR. Přijďte navštívit mistrovské saunové divadlo!

„Pravidelné saunování je součástí zdravého životního stylu. Pravidelnou návštěvu saun 1x týdně doporučujeme i rodinám s dětmi. Zážitkové saunování zpestřuje pobyt v sauně a nabízí nové zážitky. Vyzkoušejte si speciální saunové ceremoniály, saunové peelingy a prožijte nezapomenutelný den v Aquacentru Pardubice. Saunové ceremoniály mají tradici zejména v Německu a Rakousku a nyní se stávají oblíbené i v ČR," zve Pavel Hofrichter z České asociace wellness.

Aktualizováno ( sobota, 18 leden 2014 16:16 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner