Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Cestování cestování Sečský Hotel Kapitán ocenil soutěžící

Sečský Hotel Kapitán ocenil soutěžící

Email Tisk

LosováníSečská přehrada rozhodně není zapomenutá! Svědčí o tom na sto padesát soutěžících, kteří vyluštili tajenku v turistických novinách Chrudimska - Hlinecka a chtěli vyhrát víkendový pobyt v hotelu Kapitán na Seči. Slosování proběhlo 5. srpna 2009.

"Správné znění tajenky poslalo pozemní poštou sedmatřicet soutěžících. Další více než stovka jich přišla prostřednictvím SMS zpráv, které jsme letos vyzkoušeli poprvé. To se velmi osvědčilo a určitě tento komunikační kanál budeme nadále využívat. Zároveň jednáme se společnosti InfoKanál o vylepšení této služby," pochvaluje si novinku místostarosta města Chrudim Roman Málek, který ji  nedávno představil také Destinační společnosti Východní Čechy. Ta zvažuje též využití této služby.

Soutěžní křížovka byla součástí turistických novin Chrudimska - Hlinecka, které byly distribuovány do celé republiky. O jejich dobrém šíření svědčí i skutečnost, že odpovědi přišly z více jak padesáti měst. Od Ostravy přes České Budějovice, Kutnou Horu, Nový Jičín, Příbor, Telecí, Vsetín, Havířov, Prahu, Poličku či třeba Ústí nad Labem.

"Šťastným výhercem víkendového pobytu pro dvě osoby v apartmá se stává  Barbora Zelená," řekla po vylosování spolumajitelka hotelu Jindřiška Frolová.  Ta zároveň byla velmi mile překvapená zájmem luštitelů: "Jedni ze soutěžících dokonce napsali stránkový dopis o zážitcích na Seči, kde před čtyřiceti lety měli svoji svatbu a o půlnoci se koupali v přehradě. Dopis mě velmi dojal, a proto jsem se rozhodla pozvat manžele k výročí jejich svatby k nám do hotelu, přestože nebyli vylosováni," prozradila Frolová. 

Losování výherních lístků

Losování soutěžních lístků

Hotel Kapitán - www.hotelkapitan.cz

Budova byla postavena před více než 40 lety pro zaměstnance Opatovické elektrárny. Hotel leží přímo u břehu Sečské nádrže, uprostřed lesů.
Rodinná firma koupila hotel v roce 2002, kdy začala s jeho rekonstrukcí. Vznikly nové prostory - apartmány, nová kuchyň, restaurace, aula. Do budoucna jsou plánovány i další záměry. 
Hosté mají možnost po celý den vychutnávat speciality kuchyně, odpočívat na dvou slunných terasách nebo se projíždět na šlapadlech nebo loďkách. Mohou si také zahrát minigolf nebo kuželky a využít volejbalové hřiště. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, kde je lanová dráha, kolotoče a houpačky.  Nechybí ani přírodní ohniště na opékání buřtů. Na terase je k dispozici pro nejmenší dětský koutek s hračkami.

 

hotel_kapitan

Sečský Hotel Kapitán je ideálním místem pro rodinnou rekreaci

Aktualizováno ( čtvrtek, 06 srpen 2009 08:38 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na FLASH FESTIVAL

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner