Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 21. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Sedmé vydání Transmission přináší sedm DJských hvězd

Sedmé vydání Transmission přináší sedm DJských hvězd

Email Tisk

TransmissionFenoménální megaparty TRANSMISSION přivítala za dobu své existence již více než 50.000 návštěvníků z domova i ze světa, a letos přichází se svým sedmým vydáním. Všichni již netrpělivě čekají, jaké hvězdy letošní vydání s tématem Future Cities přinese. V sobotu 6. listopadu 2010 přivítá pražská O2 arena sedm speciálních hostů z měst budoucnosti, kteří vám dají ochutnat té nejlepší taneční hudby, kterou baví miliony fanoušků na celém světě.

Po obrovském úspěchu na loňském vydání se na Transmission jako první vrací oblíbenec domácího publika, skvělý holandský producent a DJ Sander van Doorn, který se stejně jako Markus Schulz pyšní umístěním v první desítce TOP 100 DJs časopisu DJ Mag. Dalším vystupujícím nebude nikdo jiný, než rezident Transmission, americký DJ a producent Markus Schulz, který po obrovském úspěchu hymny pátého vydání The New World (videoklip na Youtube shlédlo více než 2,2 mil. uživatelů) složil i pro letošní edici oficiální hymnu s názvem Future City, ke které bude opět na Transmission natočen oficiální videoklip. Dále vystoupí na Grammy nominovaný, DJ a producent Andy Moore.  Dalším respektovaným  DJem a producentem bude britský Simon Patterson. Tuto absolutní DJskou špičku podpoří norský DJ a producent Boom Jinx, který se proslavil především hudbou k slavnému seriálu CSI: Miami. Těšit se můžete také na holandské tranceové duo W&W. A až z daleké Austrálie přiletí neméně známý a vysoce uznávaný DJ a producent Jaytech.

Své specální vystoupení připravuje VJ´ské trio Vision Impossible, kteří pro Transmission vždy vytváří originální projekce k danému tématu. Tato sestava tak opět slibuje skvělé hudební a vizuální zážitky.

Vstupenky na sedmou edici Transmission jsou v prodeji v síti Sazka Ticket za současnou cenu 1090 Kč do konce srpna, která se bude každý měsíc zvyšovat až na konečných 1390 Kč. V sekci shop na http://www.unitedmusic.cz/ jsou také v prodeji All inclusive VIP vstupenky za 3500 Kč na, které nabízejí neomezenou konzumaci nápojů a přístup na luxusní terasu s omezenou kapacitou. Vstupenky kategorie Golden do klubového patra za 4600 Kč můžete rezervovat prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz nebo kupovat na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.
http://www.transmission.cz/

Oficiální trailer k akci:

 

 

Aktualizováno ( úterý, 24 srpen 2010 12:19 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Slávu velkých lidí vždy měříme prostředky, kterými ji dosáhli.

ROCHEFOUCAULD


Reklama

Banner
Banner
Banner