Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Skupina No Name zavítá do Afi Palace

Skupina No Name zavítá do Afi Palace

Email Tisk

Skupina No Name zavítá do Afi PalaceJedna z nejúspěšnějších slovenských kapel a nejoblíbenější slovenská skupina v ČR přijede po dvou letech opět do Pardubic. Pro své fanoušky nachystala bezmála 90 minutový koncert, ve kterém zazní ty největší hity této kapely.
No Name mají za sebou desítky vyprodaných koncertních sálů a hal. Jejich popularita od roku 2002 neustále roste a mají fanoušky po celé České i Slovenské republice. A už v pátek 28. března 2014 od 20 hodin vystoupí ve společenském sále kongresového centra AFI Palace Pardubice. Jako předkapela se představí domácí Sabrage

Chcete být u toho? Vstupenky v hodnotě 200 Kč můžete zakoupit přímo v 3. NP AFI Palace v Panorama Caffe baru. Dále v info centru Pardubice (200 Kč + poplatky) a v síti Ticketportal. Tato speciální nabídka platí do konce roku. Od 1.1.2014 budou vstupenky v prodeji za 250 Kč v AFI Palace a ostatních místech 250 Kč + poplatky. Na místě budou vstupenky za 300 Kč.

Kapela No Name byla založena v roce 1996. Původní sestavu kapely tvořili 4 členové: Viliam Gutray a tři bratři Igor, Roman a Ivan. V současné době s nimi hraje ještě čtvrtý brácha Dušan a klávesista Zoli Sallai. Po vítězství na Slovenském zlatém pokladě se kapela No Name jako zástupce Slovenské republiky nominovala na mezinárodní soutěž o Bratislavskou Lyru 97 a stala se tak přímým finalistou 32. ročníku tohoto festivalu populární písně. Píseň „ Nie alebo ano" byla nejhranější skladbou v českých rádiích za rok 2002.

Více informací o kapele najdete zde:
http://www.no-name.sk/

http://www.sabragemusic.cz/

http://www.ccafi.cz/

 

Aktualizováno ( úterý, 10 prosinec 2013 14:31 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

Jan Werich


Reklama

Banner
Banner
Banner