Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 24. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal Slavia si odvezla z Chrudimi osm gólů

Slavia si odvezla z Chrudimi osm gólů

Email Tisk

Slavia si odvezla z Chrudimi 8 gólůV úterý večer se hrálo v chrudimské hale utkání 8. kola Chance Futsal ligy a ERA-PACK si snadno poradil s pražskou Slavií - 8:0. Domácí trenéři nominovali do utkání 14 hráčů a všichni se v průběhu dvou poločasů objevili na hrací ploše.


ERA-PACK šel do utkání bez Romana Mareše a Marka Kopeckého, kteří duelu přihlíželi z tribuny, ale jinak byla střídačka domácího celku zcela  zaplněná. Včetně Petra Olivy, který poprvé nastoupil proti Slavii, ze které před sezónou přišel do Chrudimi na hostování.

První branka utkání na sebe nenechala dlouho čekat a jejím autorem byl Slováček, který byl podepsaný i pod druhou brankou, když doklepával do sítě Maxovu asistenci. Slavia se ale nevzdávala, Matějka však tváří v tvář Mellerovi svou šanci nevyužil. A tak udeřilo na druhé straně, když Rešetár ve spolupráci s Dentinhem zvýšil v 11. minutě již na 3:0. Protože slávistický brankář Kučera měl svůj den, skóre už do přestávky nenarostlo. Po přestávce nastoupil místo Mellera do branky Žďánský a do hry se zapojili i ostatní hráči z lavičky. Velmi se dařilo Koudelkovi, který dvakrát ve 22. minutě využil spolupráci se svým "dvojčetem" Slováčkem a posunul stav na 5:0.

V utkání ERA-PACK diktoval tempo a vytvářel si šance, z nichž mnoho zůstalo nevyužito. Poté, co ve 30. minutě zvýšil Rešetár na 6:0, odhodlali se hosté k power-play, ale ani ta jim snížení náskoku domácích nepřinesla. V závěru utkání se prosadili také Popelka a Max, takže domácí se se svými fanoušky loučili po konečném skóre 8:0. ERA-PACK tak podruhé za sebou udržel čisté konto.


FK ERA-PACK Chrudim - SK Slavia Praha 8:0 (3:0)

Branky: 2. Slováček (Mareš M.), 3. Slováček (Max), 11. Rešetár (Dentinho), 22. Koudelka (Slováček), 23. Koudelka (Slováček), 30. Rešetár (Douglas), 38. Popelka (Douglas), 38. Max (Rešetár).

ERA-PACK: Meller, Žďánský - Cacau, Dentinho, Douglas, Chmelík, Mareš M., Kodelka, Max, Oliva, Popelka, Rešetár, Vladyka.

Slavia: Krajč, Kučera - Čonka, Filinger, Havrda, Hrdina, Kroh, Kosina, Wojnar, Matějka, Sop, Vandas.


Zdroj: www.fkerapack.cz

Aktualizováno ( čtvrtek, 22 listopad 2012 21:54 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o lístky na ŠPEJBL'S HELPRS do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner