Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Cestování cestování Spolkový dům nabídne výstavu turistiky

Spolkový dům nabídne výstavu turistiky

Email Tisk

logo_chrudimsko_hlineckoPřemýšlíte, kam na kole na výlet, kam vyjet s rodinou, kde se ubytovat, dobře se nadlábnout či zažít adrenalin na Chrudimsku - Hlinecku? Na to vše by měla odpovědět v úterý 20. dubna 2010 prezentace nabídek na rekreaci ve Spolkovém domě v Chrudimi. Na minivýstavě se od 14 do 17 hodin představí na čtyři desítky poskytovatelů služeb v oblasti cestovnímu ruchu. Vstup na ni je zdarma.

"Možná někteří ani přesně neví, kam vzít na výlet do okolí svoje známé. A nebo by chtěli mít různé letáčky pro případ, že by přijel někdo na návštěvu a chtěl poradit, kam na výlet. Nebo se chtějí dozvědět o letošních novinkách," říká chrudimský místostarosta Roman Málek, který tak navazuje na průzkum návštěvnosti regionu. Z něho právě vyplynulo, že se mnoho návštěvníků dozví o turistických cílech od místních. Celý veletrh bude nabízet i novinky na letošní sezónu včetně letošního hitu - ubytování v Autokempu Seč Pláž od 20. do 23. května 2010, kdy navíc proběhne řada zajímavých akcí a to nejenom na Seči. V Chrudimi počínaje Bambiriádou, přes zajímavou adrenalinovou bikeovou akci či konče Filmovou nocí na Báře.

Výstava vznikla díky dlouhodobé spolupráci s Hotelovou školou Bohemia v Chrudimi, která zorganizovala část výstavy.

"Hotelová škola Bohemia vyučuje dva čtyřleté studijní obory Hotelnictví a Cestovní ruch, zakončené maturitou. Proto jsme se rozhodli pro spolupráci s městem Chrudim. Navíc se v naší expozici mohou zájemci seznámit s naší školou. Kromě toho škola vypsala pro studijní obor Hotelnictví ve školním roce 2010/11 pět grantů v rámci programu "Vzdělávání pro všechny". Podporujeme vzdělávání sociálně znevýhodněných mladých lidí. Žák neplatí školné v průběhu prvních čtyřech let studia," říká ředitel společnosti Hotelová škola Bohemia Eduard Kropáček.

 


Na výstavě návštěvníci najdou: Autokemp Konopáč, BOII Nasavrky, CA Šťastný den, CK Macek, Dřevěný kostel v Kočí, Farma Slunečný dvůr Holičky, Hotel Kapitán Seč, Hotel Styl Hlinsko, Hotelová škola Bohemia, Informační centrum Chrudim, Invia.cz, Klášter Podlažice, Lanový park Podhůra, Lichnice a okolí, Lucký vrch, Muzeum loutkářských kultur, Muzeum Skuteč, Oblast Chrudimsko-Hlinecko, Penzion Ambrozie Seč, Penzion EURO Chrudim, Penzion KarafiátSkuteč- Štěpánov, Penzion Relax Chrudim, Penzion U Čtyřlístku Hořeleč, Penzion Xanadu Hoješín, Penzion Žižka Chrudim, Ranč Kovářov, Rozhledna Bára Chrudim, Seč - autokemp Pláž, Strádov - zřícenina, Svojšice, Tomáškův dům Skuteč, Veselý Kopec, Zájezdní hostinec Obora Trpišov, Zámek Chrast a zámecká zahrada a Zřícenina hradu Rabštejn

 

Výstava je financována z projektu "Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko", který je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II - Severovýchod.

 

Aktualizováno ( čtvrtek, 15 duben 2010 15:35 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner