Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 14. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Support Lesbiens představují nový singl Movin' On

Support Lesbiens představují nový singl Movin' On

Email Tisk

Support LesbiensPo loňském úspěchu se singlem Pohádka Support Lesbiens představují další skladbu s názvem Movin On. Pohádka se stala jednou z jejich historicky nejúspěšnějších nahrávek na YouTube a proto bude překonávání tohoto úspěchu složité. S Movin on do kapely přichází také nový zpěvák Marco.

"I když jsme sami v Pohádce viděli velký potenciál, ohlas na ní předčil naše očekávání. Myslíme si, že je to důsledek kombinace několika faktorů - češtiny, chytlavé, jasně srozumitelné hudby a naopak metaforického textu. Záměrně jsme na něj předem nikde neupozorňovali a nechali jeho vyznění čistě na představivosti posluchačů. O to víc nás potěšilo, jak lidé text s přehledem rozklíčovali a jak pozitivně ho hodnotili," říká kapela o Pohádce, která stále čeří rozhlasové vlny.

"Nicméně po roce už nastal čas kapitolu Pohádky uzavřít a začít psát novou." dodávají Support Lesbiens, kteří posun vtiskli i do názvu nového singlu, když ho pojmenovali "Movin' On". Pozornému posluchači zřejmě neunikne jiná barva zpěvákova hlasu. Jeho "majitelem" je Marco, který za mikrofonem nahradil  Czendu Urbánka, jež se vrací do znovuobnovených domovských Post-it.

 

 

"Změna je život a život je nekonečná serie změn. Vracím se domů, do Post-it. Klukům děkuji za spolupráci a přeji jim hodně štěstí a úspěchů v další tvorbě," řekl Czenda.

"Czendův odchod nás mrzí. Strávili jsme společně čtyři roky, během kterých jsme odehráli desítky koncertů, zažili spoustu zábavy na turné s Waltari nebo s Ewou Farnou a Nebe, nahráli jsme dvě alba, na nichž se významnou měrou podílel. Byl nejen naším zpěvákem ale i výhradním textařem, spoluautorem hudby a v neposlední řadě spřízněnou duší. Přesto nebo právě proto ale jeho rozhodnutí plně respektujeme, přejeme mu, ať se mu daří a věříme, že se na pódiu ještě někdy potkáme. Budeme rádi, když si s námi Czenda třeba někdy zahostuje," dodávají Support Lesbiens.

supportlesbiens.cz | facebook.com/OficialniSupporti

Aktualizováno ( neděle, 24 září 2017 12:37 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Není nic hroznějšího nežli vzájemná lhostejnost známých lidí vůči sobě.

HAUPTMANN


Reklama

Banner