Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 19. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Svatební show v Třešti zažije opravdovou svatbu

Svatební show v Třešti zažije opravdovou svatbu

Email Tisk

Svatební show v Třešti zažije opravdovou svatbuPřemýšlíte o svatbě na zámku? Pojďte si to vyzkoušet nanečisto. Svatebčany se můžete stát na zámku v Třešti na Vysočině, kde svatební agentura Thalia pořádá 19. března 2016 už druhý ročník Svatební show.

Jednodenní přehlídka v exkluzivních prostorách zámku je ideální příležitostí načerpat inspiraci pro ten vlastní den s velkým D. Na jednom místě můžete vybírat nejrůznější služby spojené se svatebním dnem - od zlatnictví přes oblečení, fotografa po květinovou výzdobu. Na veletrhu představí své práce také cukráři, takže nebude nouze o sladké ochutnávání. „Veletrh může být ale inspirací i pro firmy, které pořádají nejrůznější společenské události, nebo ty, kteří se chtějí pustit do příprav nějaké rodinné oslavy,“ říká majitelka pořádající agentury Thalia Vladislava Zemanová.

Sobotní den na kouzelném zámku v Třešti se ponese v retro duchu. Přenesete do 60. let a můžete zavzpomínat na svatby svých rodičů a prarodičů. Bohatý doprovodný program slibuje módní přehlídky, ukázky práce vizážistů i soutěže a tombolu pro návštěvníky. Programem bude provázet moderátor Hit rádia Vysočina Milan Řezníček.
Zlatým hřebem programu show budou dvě opravdové svatby, a tak se návštěvníci mohou na chvíli stát svatebními hosty, a vyzkoušet si svůj svatební den tak trochu nanečisto. Protože záštitu nad celou akcí převzal nejen Kraj Vysočina, ale také město Třešť, oddávajícím bude přímo starosta Ing. Vladislav Hynk.

Svatební show v Třešti zažije opravdovou svatbu

Svatební agentura Thalia ze Žďáru nad Sázavou uspořádala první ročník Svatební show na Vysočině v březnu 2014 v kongresovém centru Tři věžičky u Jihlavy. Představilo se na něm 25 vystavovatelů a dorazilo kolem čtyř stovek návštěvníků. Druhý ročník se stěhuje na zámek v Třešti, jehož reprezentativní prostory stejně jako tříhvězdičkový hotel a restaurace jsou vyhledávaným svatebním místem. „Rádi bychom ze svatebního veletrhu udělali novou tradici na Vysočině. Každý rok chceme představit návštěvníkům nové místo, vhodné pro jejich svatbu. Je to zároveň skvělá příležitost pro prezentaci místních firem,“ říká pořadatelka a dodává, že ještě několik volných míst pro vystavovatele je na letošním ročníku volných.

Svatební show v Třešti zažije opravdovou svatbu

Informace najdete na  www.svatebni-show.cz a na FB profilu.

Aktualizováno ( sobota, 13 únor 2016 14:05 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na FLASH FESTIVAL

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner