Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Ostatní Svátek stolního tenisu proběhne ve Skutči

Svátek stolního tenisu proběhne ve Skutči

Email Tisk

mcr_stOd pátku 11. května do neděle 13. května mají sportovci i fanoušci stolního tenisu možnost být očitými svědky výjimečné události ve Skutči. Koná se zde Mistrovství ČR ve stolním tenisu kategorie dorostenci a žáci. Velkým magnetem pro regionální fanoušky je nesporně účast , rodačky z Horky u Chrasti, dorostenky Kristýny Štefcové.

Velký úkol na sebe vzal oddíl stolního tenisu TTC Skuteč, který využil moderního zázemí nově vybudované sportovní haly a odhodlal se, ve spolupráci s příslušnými celonárodními organizacemi uspořádat Mistrovství ČR ve stolním tenisu. Jedná se sice „pouze“ o dorostence a žáky, ovšem i tak je to závazek a čest pro město, které ještě před několika lety moderní a odpovídající sportovní halu nemělo.

Celý program začíná v pátek 11. května od 13 hodin zahájením kategorie dorostu, následující den od 9 do 12 hodin je na programu dorostenecké finále. Příznivci žáků mohou zhlédnout zápasy této kategorie v sobotu od 13 do 20 hodin a vše vyvrcholí finále žáků v neděli 13. května dopoledne.

„Barvy“ našeho regionu bude hájit Kristýna Štefcová rodačka z nedaleké obce Horka u Chrasti, v současnosti působící v rakouském Linci, jednoho z nejlepších týmů Evropy, po boku účastnice Olympijských her v Londýně - Ivety Vacenovské.

stefcova

Příjemnou zprávou pro diváky je bezpochyby vstupné zdarma, připravené občerstvení po celou dobu konání akce příp. speciální prodejní akce společnosti BOTAS. Nejlepší pozvánkou na výjimečnou událost je fakt, že minimálně několik let se podobná akce ve Skutči konat nemusí. Věříme, že mistrovství republiky umocní i důstojné prostředí nové multifunkční sportovní haly ve Skutči, kterou si „přespolní“ a vzdálenější návštěvníci prohlédnou minimálně stejně pozorně, jako zápasy samotné.

 

 
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner