Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 23. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Ostatní Swan Legend - Irish Dance Show

Swan Legend - Irish Dance Show

Email Tisk

Plakát SwanlegendJiž 8. listopadu 2008 můžete vstoupit do tajemného světa irských příběhů v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi. Show navštěvuje postupně dalších devatenáct divadel českých a moravských měst a vyvrcholí dvěma představeními v pražském Kongresovém centru 11. a 12. prosince. Představení přináší strhující atmosféru, skvělou hudbu a především vynikající taneční a stepařské výkony. Soubor Rinceoirí (irsky "Tanečníci") dokazuje, že i v česképrodukci může vzniknout taneční show na vysoké úrovni.

Swan Legend - Irish Dance Show je unikátním projektem ve své kategorii přesahující standardy české taneční scény. Je pojata jako vyprávění mystického příběhu z irské mytologie o Oengusovi a Caer, lásce a trnité cestě ke štěstí prostřednictvím irského tance a stepu. Špičkové taneční a stepařské výkony sólistů i celého souboru doplněné výraznými scénickými prvky, které diváka vtáhnou přímo do děje. Velkolepá výpravná a  světelná show s celou plejádou nevšedních efektů
i videoprojekcí a umocněná více než 180 originálními kostýmy činí z představení vyvážený celek vytvářející ojedinělou atmosféru. Autorské skladby interpretované Lucií Černíkovou jsou dezertem pro diváka připraveného bohatého menu plného bezprostředních zážitků a emocí. Energie patrná z každého tanečního kroku, výrazu i samotné irské hudby doprovázející celé představení nenechá nikoho na pochybách o kvalitě i způsobu živého provedení a osobitého přístupu účinkujících i celého realizačního týmu.

Více na www.swanlegend.com.

Aktualizováno ( středa, 29 říjen 2008 17:07 )  


Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat.

Paul Claudel


Reklama

Banner
Banner
Banner