Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 23. září 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal Teplicím odveta za jarní finále nevyšla

Teplicím odveta za jarní finále nevyšla

Email Tisk

Teplicím odveta za jarní finále nevyšlaPáteční večer zůstane zapsán černým písmem v historii teplické Balticflory. Ta si odvezla z Chrudimi prohru 7:0 a zpětně vypadají velmi úsměvně slova Guilhermeho, že jeho tým jede na východ Čech vyhrát. Právě on ale zápas nedohrál, série teplické nedisciplinovanosti se prodlužuje.

Takhle si to asi Balticflora nepředstavovala. Zřejmě marně bude ve své krátké historii pátrat, kdy prohrála poločas 5:0 a jen díky tomu, že domácí nepřidávali branky stejným tempem i dál, neodvezla si domů desítku. Přestože hosté hráli v některých fázích utkání s domácími vcelku vyrovnanou partii, vysoko prohráli a doplatili na velmi úzký kádr, který byl oslabený dvěma vyloučeními v minulém kole. Teď navíc viděl červenou kartu i Guilherme, který loktem fauloval svého krajana v chrudimském dresu Douglase.

Od začátku utkání se výrazně prosazovali domácí hráči a po první trefě Douglase v 5. minutě v dalších deseti minutách lovil brankář Račuk ještě čtyřikrát míč ze sítě. Navíc jednou zachránila branková konstrukce a prvních dvacet minut bylo tvrdou lekcí, kterou domácí severočeskému celku uštědřili.

Po změně stran si Chrudim svůj náskok hlídala a z první desetiminutovky stojí za zmínku především "Řepkův blikanec" Guilhermeho ve 27. minutě, který jsme již zmínili. Loket v obličeji Douglase, to je něco, co do futsalu nepaří Po zkušenostech z posledních dvou ligových kol lze říci, že v Teplicích mají s nervozitou v týmu velké problémy, což dokládá i to, že velkou část utkání se prohrávající hráči Teplic hádali mezi sebou.

ERA-PACK uzavíral skóre ve 32. minutě, kdy vstřelil svou druhou branku v utkání Douglas, pak měl ještě šanci zvýšit skóre Mikan, ale Račuk mu jeho pokus z desetimetrového kopu zlikvidoval. Domácí tedy opěk excelovali a těžko se v této sezóně bude hledat někdo, kdo jim bude úspěšně vzdorovat. U Teplic zaujal Tolstov, který odehrál celý zápas, překvapilo pak, že přestože Balticflora fyzicky nestíhala, nabyl do hry vpuštěn Jakub Kiliján, který marně čeká na svou větší šanci na hrací ploše.


ERA-PACK Chrudim - Balticflora Teplice 7:0 (5:0)

Branky:
5. a 32. Douglas, 13. Mareš M., 13. Dentinho, 14. Mareš R., 15. Vladyka, 27. Rešetár.


foto: © 2010 Jaromír Zajíček www.FotoZajda.cz

zdroj: eFutsal.cz

 

Aktualizováno ( neděle, 10 říjen 2010 10:54 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o knihu Bytosti přírody a léčení Země

 SOUTĚŽ o knihu DOMÁCÍ SUŠENÍ

SOUTĚŽ o vstupenky na JOY Melody festival

SOUTĚŽ o vstupenky na Royal Christmas Gala

SOUTĚŽ o turistického průvodce - MAROKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o vstupenky na představení LOTR - NÁVRAT KRÁLE in Concert, DVD, PC hru a knihu

SOUTĚŽ o vstupenky na FOTOEXPO 2017

SOUTĚŽ o rodinnou hru HURÁ ZMRZLINA

SOUTĚŽ o knihu ORLOVÉ VE VÁLCE

SOUTĚŽ o vstupenky na muzikál MADAGASKAR

SOUTĚŽ o deskovou hru GREAT WESTERN TRAIL

SOUTĚŽ o dětské obrázkové LOTO

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner