Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 17. listopadu 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba THRILLER Live

THRILLER Live

Email Tisk

Thriller live16. prosince 2009 Kongresové centrum, Praha
Thriller Live vyráží na celosvětové turné ve snaze přinést všem hudbu a energii muže, kterého velice postrádáme a jehož tvorbu budeme stále oslavovat - Michael Jackson, Král popu.

Představen na nejprestižnějších pódiích světa, odměněn nejlepšími recenzemi, milován lidmi na celém světě...Není třeba představení vychvalovat, pouze musíte přijít a vidět to na vlastní oči! Je založeno na životní dráze Michaela Jacksona, Krále Popu!
Thriller Live byl koncipován a vytvořen výkonným ředitelem Adrian Grantem, jenž dlouhá léta osobně spolupracoval s Michaelem Jacksonem. Je autorem prvního magazinu pro fanoušky o Michaelovi Jacksonovi a jako první měl možnost sepsat článek o jeho soukromí. Článek byl publikován ve známém britském magazinu Smash Hits. Andrian Grant měl privilegovaný přístup do Michaelova "světa" dlouhá léta během nahrávání jeho alb History a Dangerous, na světových turné, doprovázel ho během natáčení videoklipů, focení, exclusivních rozhovorů, obědů, večeří
V roce 1994 sepsal Michaelovu biografii. The Visual Documentary. Kniha se stala bestsellerem.


Album Thriller bylo vydáno v roce 1982 s enormním počtem kusů. Je to nejprodávanější deska všech dob. Prodalo se více jak 100 mln. kopií, deska se dokonce prodávala po 1 mln. kusech týdně! Byla to první nahrávka, která dosáhla na vrchol hitparád v USA i Velké Británii. 7 z 10 skladeb bylo vydáno jako samostatný singl a všechny se držely mezi prvními 4 místy hitparád po dobu neuvěřitelných 8 týdnů. In 1984 deska překonala další rekord a byla oceněna 7 cenami Grammy. Produkce 14 minutového videoklipu pro Thriller stála 0,5 mln. dolarů, byla a stále je tou nejdražší produkcí. Byla zařazena do Guinessovy knihy rekordů jako Nejúspěšnější Video s 9 mln. prodaných kopií.

 


Dnes je Thriller považován za klasiku. Díky tomuto úspěchu se stal Michael Jackson nejpopulárnějším zpěvákem na světě, skutečným Králem popu. Na světě nebyl žádný jiný, tak významný, kontroverzní a ohromující umělec jako byl Michael Jackson. Je inspirací pro stovky hudebníků. Jeho skladby zná každý. Je opravdovou ikonou 20. století.


Show přenese diváky do temných míst Hollywoodu, kde jsou lidé brutálně napadáni skupinou ďábelských zombí, v čele se zlým Domem Sheldonem a Dirty Diane. Poslední, kdo zůstal na živu: Ben, Annie a Billie Jean musí zachránit svět a obnovit mír na Zemi. K tomu, aby zvítězili, potřebují pomoc od legendárního tvora, kterým není nikdo jiný než Michael Jackson. Oni však netuší, zda je tvor skutečný, nebo je to jen mýtus.


Thriller Live je příběh o životě nejvýznamějšího zpěváka na světě. Několik tuctů zpěváků, tanečníků, gospelových sborů, fantastická choreografie a skladby od Michaela Jacksona and The Jackson 5, které všichni známe a milujeme, jsou všechny pohromadě v jedné fascinující show, která nám přináší jen pozitivní zážitky. Je to opravdu mistrovské dílo, které nikdo nesmí zmeškat!


Více na www.makroconcert.com.

 

 

Aktualizováno ( středa, 25 listopad 2009 13:09 )  


Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o doplňky stravy české značky JML

SOUTĚŽ o vstupenky na STO ZVÍŘAT do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou

SOUTĚŽ o vstupenky na RCZ - Rammstein Tribute Show do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o knihu MOŘEPLAVEC

SOUTĚŽ o vstupenky na BENA CRISTOVAO do Hradce Králové

SOUTĚŽ o vstupenky na Vypsanou FiXu do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o deskovou hru OSTROV SKYE

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

SOUTĚŽ o hru ESCAPE ROOM

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Každá móda, která vyšla z potřeb a ne z výstřednosti, je milá.

Radiguet


Reklama

Banner
Banner