Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 23. září 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba THRILLER Live

THRILLER Live

Email Tisk

Thriller live16. prosince 2009 Kongresové centrum, Praha
Thriller Live vyráží na celosvětové turné ve snaze přinést všem hudbu a energii muže, kterého velice postrádáme a jehož tvorbu budeme stále oslavovat - Michael Jackson, Král popu.

Představen na nejprestižnějších pódiích světa, odměněn nejlepšími recenzemi, milován lidmi na celém světě...Není třeba představení vychvalovat, pouze musíte přijít a vidět to na vlastní oči! Je založeno na životní dráze Michaela Jacksona, Krále Popu!
Thriller Live byl koncipován a vytvořen výkonným ředitelem Adrian Grantem, jenž dlouhá léta osobně spolupracoval s Michaelem Jacksonem. Je autorem prvního magazinu pro fanoušky o Michaelovi Jacksonovi a jako první měl možnost sepsat článek o jeho soukromí. Článek byl publikován ve známém britském magazinu Smash Hits. Andrian Grant měl privilegovaný přístup do Michaelova "světa" dlouhá léta během nahrávání jeho alb History a Dangerous, na světových turné, doprovázel ho během natáčení videoklipů, focení, exclusivních rozhovorů, obědů, večeří
V roce 1994 sepsal Michaelovu biografii. The Visual Documentary. Kniha se stala bestsellerem.


Album Thriller bylo vydáno v roce 1982 s enormním počtem kusů. Je to nejprodávanější deska všech dob. Prodalo se více jak 100 mln. kopií, deska se dokonce prodávala po 1 mln. kusech týdně! Byla to první nahrávka, která dosáhla na vrchol hitparád v USA i Velké Británii. 7 z 10 skladeb bylo vydáno jako samostatný singl a všechny se držely mezi prvními 4 místy hitparád po dobu neuvěřitelných 8 týdnů. In 1984 deska překonala další rekord a byla oceněna 7 cenami Grammy. Produkce 14 minutového videoklipu pro Thriller stála 0,5 mln. dolarů, byla a stále je tou nejdražší produkcí. Byla zařazena do Guinessovy knihy rekordů jako Nejúspěšnější Video s 9 mln. prodaných kopií.

 


Dnes je Thriller považován za klasiku. Díky tomuto úspěchu se stal Michael Jackson nejpopulárnějším zpěvákem na světě, skutečným Králem popu. Na světě nebyl žádný jiný, tak významný, kontroverzní a ohromující umělec jako byl Michael Jackson. Je inspirací pro stovky hudebníků. Jeho skladby zná každý. Je opravdovou ikonou 20. století.


Show přenese diváky do temných míst Hollywoodu, kde jsou lidé brutálně napadáni skupinou ďábelských zombí, v čele se zlým Domem Sheldonem a Dirty Diane. Poslední, kdo zůstal na živu: Ben, Annie a Billie Jean musí zachránit svět a obnovit mír na Zemi. K tomu, aby zvítězili, potřebují pomoc od legendárního tvora, kterým není nikdo jiný než Michael Jackson. Oni však netuší, zda je tvor skutečný, nebo je to jen mýtus.


Thriller Live je příběh o životě nejvýznamějšího zpěváka na světě. Několik tuctů zpěváků, tanečníků, gospelových sborů, fantastická choreografie a skladby od Michaela Jacksona and The Jackson 5, které všichni známe a milujeme, jsou všechny pohromadě v jedné fascinující show, která nám přináší jen pozitivní zážitky. Je to opravdu mistrovské dílo, které nikdo nesmí zmeškat!


Více na www.makroconcert.com.

 

 

Aktualizováno ( středa, 25 listopad 2009 13:09 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o knihu Bytosti přírody a léčení Země

 SOUTĚŽ o knihu DOMÁCÍ SUŠENÍ

SOUTĚŽ o vstupenky na JOY Melody festival

SOUTĚŽ o vstupenky na Royal Christmas Gala

SOUTĚŽ o turistického průvodce - MAROKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o vstupenky na představení LOTR - NÁVRAT KRÁLE in Concert, DVD, PC hru a knihu

SOUTĚŽ o vstupenky na FOTOEXPO 2017

SOUTĚŽ o rodinnou hru HURÁ ZMRZLINA

SOUTĚŽ o knihu ORLOVÉ VE VÁLCE

SOUTĚŽ o vstupenky na muzikál MADAGASKAR

SOUTĚŽ o deskovou hru GREAT WESTERN TRAIL

SOUTĚŽ o dětské obrázkové LOTO

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Albert Einstein


Reklama

Banner
Banner
Banner