Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 21. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Tradiční večírek se Třemi Sestrami

Tradiční večírek se Třemi Sestrami

Email Tisk

tri_sestry

Tři Sestry patří bezesporu mezi nejoblíbenější interprety, kteří pravidelně koncertují v oblíbeném amfiteátru hlineckého pivovaru. Jejich letní tour zde každoročně vítá několik tisíc fanoušků a tento koncert je tak spíše jedním velkým letním večírkem s neopakovatelnou atmosférou. Nejen proto se sem partička kolem Lou Fanánka Hagena velice ráda vrací a hodnotí Hlinsko jako nejlepší zastávku v turné. Přesvědčit se o tom můžete v pátek 31. srpna 2012.

Skupina Tři Sestry ani letošní léto nezůstala doma a vyrazila na velké turné, na kterém slaví 27 let od založení souboru. Na aktuálních koncertech hrají oblíbení umělci především zlidovělé hity ze své bohaté historie. Turné se nese ve znamení zářivých barev, pestrých kostýmů a okázalé show pod názvem Drei Schwester Buntes. Například Fanánek oblékne růžovou uniformu Ringo Starra známou z obalu Sgt. Peppera. Nechybní ani tradiční hospoda na podiu a další pódiové specialitky.

Soubor má naplánované dvouhodinové vystoupení, takže jistě dojde na kultovní písně Kovárna, Modlitba pro partu, Život je takovej, Zelená, Venda, Pijánovka a mnoho dalších ve strhujícím živém podání. 

Brány amfiteátru Rychtář v Hlinsku se v pátek 31. srpna otevřou v 17:00. Program začne o hodinu později speciálními hosty E!E, Doctor P.P. a Debill Heads. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 230 Kč, na místě bude jejich cena 280 Kč.

Příjemné koncertní prostředí opět nabídne velkokapacitní stany, mnoho míst k sezení, výčepy s různými druhy piva Rychtář a kvalitní technické zázemí. U amfiteátru bude opět připravené vyznačené parkoviště pro větší komfort návštěvníků, dostatečné sociální zázemí se stalo již standardem.

Tento koncert zakončí již desátý ročník série koncertů Léto s Rychtářem. Kulaté výročí spolu s pivovarem oslavili Tomáš Klus, Horkýže Slíže, Harlej, Sto Zvířat, Vypsaná Fixa, Mandrage nebo Michal David. Už teď se však můžete těšit na jedenácté pokračování Léta s Rychtářem, které příští rok nabídne navíc velkolepou oslavu 100 let pivovaru Rychtář.

 

Aktualizováno ( úterý, 28 srpen 2012 11:06 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Krásná žena patří všem, ošklivá jen tobě.

INDICKÉ PŘÍSLOVÍ


Reklama

Banner
Banner
Banner