Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Trancefusion představuje - DASH BERLIN

Trancefusion představuje - DASH BERLIN

Email Tisk

das berlinDash Berlin podruhé vystoupí v České Republice. Shodou okolností se jeho česká premiéra konala minulý rok na akci Decadance, jejíž produkce je shodná s akcí Trancefusion. Dash Berlin tehdy v naplněném SaSaZu doslova strhl návštěvníky, kterým předal neskutečnou dávku energie během jeho setu. Věřme, že nejinak tomu bude za nedlouho i v Průmyslovém Paláci. Přinášíme vám rozhovor se současnou světovou hvězdou trance scény.

Pořádájící agentura BTL Agency přináší rozhovor s Dash Berlinem:

Ahoj, do Prahy se vracíš téměř po roce, kdy jsi zde vystupoval na Decadance poprvé v ČR. Pamatuješ si ještě na tuto návštěvu? My si pamatujeme, jakou neskutečnou dávkou energie jsi v SaSaZu při svém setu sršel a předával jsi ji maximálně i ostatním lidem. Můžeme se těšit zase na něco podobného? Přeci jen to bylo v klubu, kde byl ten kontakt s fanoušky těsnější.
Ahoj, samozřejmě, že si na svoje první vystoupení v Praze pamatuju. Byla to skvělá noc, lidi si to moc užívali.
U klubů mám rád tu intimitu, ale když hraju pro lidi na festivalech, tak je tam ta energie několikanásobná, a to taky stojí za to. V obou případech jde ale hlavně o to, aby se lidi bavili. A o to se svojí muzikou a hraním snažím na prvním místě.

Asi už hodněkrát omílaná otázka za poslední měsíce...Co sis tak pomyslel ve chvíli, kdy se zveřejnily výsledky DJ MAG TOP 100, kde jsi neuvěřitelně vystřelil na 15. místo?
No nejdřív jsem tomu ani nevěřil. V tom žebříčku jsou lidi, kterých si moc vážím, a proto je to pro mě obrovské zadostiučinění a pocta, být mezi nimi. Dlužím za tu pozici všem věrným fanouškům trance music, kteří mě svým hlasem podpořili. Pro DJe je dostat se na tenhle seznam ten největší kompliment.

Takže se nemusíme obávat, že se z Tebe stala namyšlená hvězda? Byli bysme opravdu rádi, aby lidi i na Trancefusion zažili to, co jsi předvedl na Decadance, jak sis to maximálně užíval!
To se tedy obávejte! Haha! Kdepak, DJing, to je můj život; proto, když hraju, tak se pořád usmívám. Dělám to rád. A tak se zase můžete těšit na skvělou zábavu!

V Praze s Tebou jako exkluzivní host vystoupí i Emma Hewitt. Váš hit Waiting asi netřeba komentovat, ten už je klasika. Jak těžké bylo po Waiting vymyslet Disarm Yourself s vědomím, že to všichni budou s Waiting porovnávat?
Musíte si umět připustit, že chyby se stávají, a mít při skládání otevřenou hlavu, jinak vaše předchozí úspěchy ohrozí vaši kreativitu. Já se vždycky snažím, aby mě to v prvé řadě bavilo. S Emmou se pracuje skvěle, je mezi námi ve studiu ta správná chemie. S jejím bráchou Anthonym si taky dobře rozumíme, je sám dobrej muzikant, takže ve studiu bývá vynikající tvůrčí atmosféra, kde jde o jediné: o vášeň pro muziku.

Jak to vypadá s Tvým novým albem?
První track z mého nového alba je vlastně Disarm Yourself s Emmou. Na dalším singlu pracuju v tuto chvíli. Zbývá fůra práce, ale rádi bychom celé album vydali do konce roku.

Tak klasika, nějaký osobní vzkaz lidem, kteří se na Trancefusion chystají a třeba ještě nejsou rozhodnutí?
Těším se na Vás na všechny, určitě přijďte na Trancefusion, bude to stát za to, bude to noc, na kterou nezapomenem!

Díky za rozhovor a budeme se moc těšit na opětovné setkání v Praze!
Potěšení bude na mé straně!

http://www.dashberlinworld.com/ (připojte se a nahrajte fotky a videa z vaší party!)
www.twitter.com/dashberlin
www.dashberlin.com

 

 

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Slávu velkých lidí vždy měříme prostředky, kterými ji dosáhli.

ROCHEFOUCAULD


Reklama

Banner
Banner
Banner