Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 18. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Transmission oznamuje datum 11. edice

Transmission oznamuje datum 11. edice

Email Tisk

Transmission oznamuje datum 11. ediceSobota 25. října 2014, to je termín pro novou velkolepou show Transmission v Praze 
Zatímco první úspěšná mezinárodní edice Transmission - která se konala v Bratislavě minulou sobotu - je právě za námi, Transmission s potěšením oznamuje datum pro novou show v Praze pro rok 2014. Sobota 25. října je datum, které byste si měli označit ve svém diáři, jako den nové 11. edice pražské Transmission.

Po poslední české vyprodané edici, která přivedla návštěvníky z více než 50 zemí, vytváříme další nový zážitek, další zbrusu novou ohromující show v pražské O2 aréně. Transmission je známá a uznávaná pro svou dech beroucí produkci a také pro svůj silný sound systém Funktion One, který je speciálně dovezen z Velké Británie a který zaručí návštěvníkům nejlepší možný hudební zážitek.

Obrovské pódium se rozkládá na ploše přes 1000m2. Stage je zaplněná spoustou nejkvalitnějších laserů, v kombinaci s těmi nejlepšími světly, stovkami čtverečných metrů LED obrazovek, CO2 a konfetami, ohnivými a pyro efekty.

Produkci United Music Events se často podařilo předčít očekávání fanoušků a udělat z nemožného možné. Každopádně nejdůležitější částí Transmission jsou návštěvníci, kteří vždy vytváří úžasnou atmosféru.

V průběhu minulých let TRANSMISSION vystřídala různá témata jako The New World, Ancient Mysteries, Future Cities, Digital Madness, The Spiritual Gateway a v loňském roce The Machine of Transformation. Tyto náměty přivedlo k životu velkolepým způsobem - díky skvělým videoprojekcím – holandské trio Vision Impossible. Oceněný VJ tým tří holandských mozků - tvořících vizualizace pro trailer, celé show a intro videa všech umělců – se stal již rezidentním VJ týmem Transmission show a na své výsledky jsou náležitě pyšní.

Hudebně tato témata ožívají díky sympatickému a zbožňovanému německo-americkému DJ z floridského Miami. Markus Schulz v minulých letech vytvářel různé hymny jednotlivých edic, jako jsou The New World, Digital Madness, The Spiritual Gateway a The Machine of Transformation. Třešničkou na dortu celé Transmission je Transmix, který je složen z nejlepších trancových skladeb minulosti. Letošní téma a line-up bude oznámen v pozdější době.

Více informací naleznete na WWW.UNITEDMUSIC.CZWWW.TRANSMISSION.CZ

 

Aktualizováno ( pondělí, 07 duben 2014 05:34 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

Kurt Cobain


Reklama

Banner
Banner
Banner