Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Transmission oznamuje datum 11. edice

Transmission oznamuje datum 11. edice

Email Tisk

Transmission oznamuje datum 11. ediceSobota 25. října 2014, to je termín pro novou velkolepou show Transmission v Praze 
Zatímco první úspěšná mezinárodní edice Transmission - která se konala v Bratislavě minulou sobotu - je právě za námi, Transmission s potěšením oznamuje datum pro novou show v Praze pro rok 2014. Sobota 25. října je datum, které byste si měli označit ve svém diáři, jako den nové 11. edice pražské Transmission.

Po poslední české vyprodané edici, která přivedla návštěvníky z více než 50 zemí, vytváříme další nový zážitek, další zbrusu novou ohromující show v pražské O2 aréně. Transmission je známá a uznávaná pro svou dech beroucí produkci a také pro svůj silný sound systém Funktion One, který je speciálně dovezen z Velké Británie a který zaručí návštěvníkům nejlepší možný hudební zážitek.

Obrovské pódium se rozkládá na ploše přes 1000m2. Stage je zaplněná spoustou nejkvalitnějších laserů, v kombinaci s těmi nejlepšími světly, stovkami čtverečných metrů LED obrazovek, CO2 a konfetami, ohnivými a pyro efekty.

Produkci United Music Events se často podařilo předčít očekávání fanoušků a udělat z nemožného možné. Každopádně nejdůležitější částí Transmission jsou návštěvníci, kteří vždy vytváří úžasnou atmosféru.

V průběhu minulých let TRANSMISSION vystřídala různá témata jako The New World, Ancient Mysteries, Future Cities, Digital Madness, The Spiritual Gateway a v loňském roce The Machine of Transformation. Tyto náměty přivedlo k životu velkolepým způsobem - díky skvělým videoprojekcím – holandské trio Vision Impossible. Oceněný VJ tým tří holandských mozků - tvořících vizualizace pro trailer, celé show a intro videa všech umělců – se stal již rezidentním VJ týmem Transmission show a na své výsledky jsou náležitě pyšní.

Hudebně tato témata ožívají díky sympatickému a zbožňovanému německo-americkému DJ z floridského Miami. Markus Schulz v minulých letech vytvářel různé hymny jednotlivých edic, jako jsou The New World, Digital Madness, The Spiritual Gateway a The Machine of Transformation. Třešničkou na dortu celé Transmission je Transmix, který je složen z nejlepších trancových skladeb minulosti. Letošní téma a line-up bude oznámen v pozdější době.

Více informací naleznete na WWW.UNITEDMUSIC.CZWWW.TRANSMISSION.CZ

 

Aktualizováno ( pondělí, 07 duben 2014 05:34 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

Kurt Cobain


Reklama

Banner