Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 21. září 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Tři dny radosti, tři dny života navíc!

Tři dny radosti, tři dny života navíc!

Email Tisk

jTři dny radosti, tři dny života navíc!Jak jinak by měl člověk nazvat tři dny - od 3. do 5.června 2010 - kde jsme si každý rok užívali super atmosféry, pohody a nových přátelství! Coca-Cola JamRock Žamberk prožívá rekordní prodeje vstupenek. 12 000 diváků bylo vloni a tento rok jsou hlášeny rekordní prodeje vstupenek již nyní! Ještě aby ne. Vstupné činí do konce května 380 Kč! 

Letos je na  Coca-Cola JamRock Žamberk navíc plno zahraničních hvězd a vůbec muziky, která za to stojí. Česká špička v podání kapel Tři Sestry, Kryštof - budou mít speciální projekce, které na žádném jiném festivalu neuvidíš, Horkýže Slíže, Sto Zvířat, Anna K, atd.  Tři dny plné muziky! Pořadatelé utratili za program o celých 100% víc než minule!

Další novinka -  třetí pódium - představí herce z televizní show HBO "Na stojáka" pod hlavičkou "Komici s.r.o.".Panteón Rococó

Ze zahraničí přijede Gabriella Cilmi z Austrálie, jejíž hit Sweet About Me vyslechlo na YouTube víc než 21 000 000lidí, z Mexika Panteón Rococó, kteří v Čechách představí svoji show v opravdu technicky náročném "kabátě" a mnohým připomenou kapelu SKA-P, metalová legenda GRAVE  a nebo kapela SIBIR z Norska, která patří mezi čerstvé objevy severních zemí. Plno známých kapel přijede i ze Slovenska - představí se Polemic, Plexis,  Zóna A a další.

Všechny potěší  punková legenda Visací Zámek, zasmějeme se s Děda Mládek Ilegal Band a fanouškové tvrdší muziky si ulítnou na kapele Krucipusk. Současné novinky Toxique, Xindl-X nebo Circus Ponorka budou předvojem ještě méně známých kapel, které však byly vybrány přísným měřítkem jejich kvality.


Metalový čtvrtek naplní  kapely jako Tortharry,  velmi oblíbený Shatter atd. Vrcholem budou GRAVE ze Švédska!
Kapely  chystají  natočit svůj videoklip, speciální překvapení jen pro JR! Budou lety balónem, speciální dvoukolky, bubenický workshop atd.

Za celé tři dny zaplatíš do konce května jen 380Kč a např. cena piva bude nejnižší ze všech velkých festivalů u nás! Jsou to 3 dny radosti, 3 dny života navíc! Více na www.jamrock.cz

 

Aktualizováno ( čtvrtek, 20 květen 2010 18:08 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na JOY Melody festival

SOUTĚŽ o vstupenky na Royal Christmas Gala

SOUTĚŽ o turistického průvodce - MAROKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o vstupenky na představení LOTR - NÁVRAT KRÁLE in Concert, DVD, PC hru a knihu

SOUTĚŽ o vstupenky na FOTOEXPO 2017

SOUTĚŽ o rodinnou hru HURÁ ZMRZLINA

SOUTĚŽ o knihu ORLOVÉ VE VÁLCE

SOUTĚŽ o vstupenky na muzikál MADAGASKAR

SOUTĚŽ o deskovou hru GREAT WESTERN TRAIL

SOUTĚŽ o dětské obrázkové LOTO

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na INTERBEAUTY PRAGUE

SOUTĚŽ o rodinnou hru DŮM SNŮ

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

Jan Werich


Reklama

Banner
Banner
Banner