Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 19. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Cestování cestování Turisty budou zvát k návštěvě regionu i v Olomouci

Turisty budou zvát k návštěvě regionu i v Olomouci

Email Tisk

Turisty budou zvát k návštěvě regionu i v OlomouciOd pátku 22. do neděle 24. ledna 2010 hostí olomoucké výstaviště Flora další veletrh cestovního ruchu Tourism Expo. Na něm se představí stejně jako vloni i turistická oblast Chrudimsko - Hlinecko.

"V loňském roce jsme testovali řadu výstav a olomoucká se ukázala jako zajímavá. Ona dostupnost pro obyvatele Olomoucka k nám do regionu je poměrně jednoduchá. Navíc v letošním roce zde nebude zastoupen Pardubický kraj, což byl další důvod k účasti," přibližuje místostarosta města  Chrudim Roman Málek.

Expozice, jejíž součástí je terénní automobil Lada, bude propagovat i turistický portál www.navstevnik.cz.  Navíc jsou pro návštěvníky připraveny již tradiční letní turistické noviny, ale nově bude představena i letní akční nabídka.

"Inspirací byly letáky supermarketu, takže v duchu zdarma a ceny "od" lákáme na největší zajímavosti ve městě Chrudim a okolí. Navíc je akční leták doplněn kontakty na stravovací a ubytovací kapacity i celoročním přehledem akcí, stejně jako slevovým kuponem," uzavírá Málek.

Díky lednovému termínu budou mít návštěvníci veletrhu už tradičně příležitost se hned na začátku nového roku seznámit s aktuální nabídkou domácích a zahraničních dovolených, poznávacích a léčebných pobytů desítek cestovních kanceláří, agentur, ubytovacích a stravovacích zařízení, dopravců,  lázní, sanatorií, muzeí  a dalších kulturně poznávacích zařízení.

Jak naznačuje slogan, který pořadatelé zvolili pro 15. ročník veletrhu - "CESTUJEME PO KRAJI" - bude TOURISM EXPO, mimo jiné, osobitou přehlídkou regionálních turistických zajímavostí, památek, folkloru, tradic, zvyků a specialit včetně kulinářských.


Účast na veletrhu je součástí projektu Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko a je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II - Severovýchod.

 

Aktualizováno ( pondělí, 18 leden 2010 21:35 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na FLASH FESTIVAL

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner