Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Cestování cestování Turisty budou zvát k návštěvě regionu i v Olomouci

Turisty budou zvát k návštěvě regionu i v Olomouci

Email Tisk

Turisty budou zvát k návštěvě regionu i v OlomouciOd pátku 22. do neděle 24. ledna 2010 hostí olomoucké výstaviště Flora další veletrh cestovního ruchu Tourism Expo. Na něm se představí stejně jako vloni i turistická oblast Chrudimsko - Hlinecko.

"V loňském roce jsme testovali řadu výstav a olomoucká se ukázala jako zajímavá. Ona dostupnost pro obyvatele Olomoucka k nám do regionu je poměrně jednoduchá. Navíc v letošním roce zde nebude zastoupen Pardubický kraj, což byl další důvod k účasti," přibližuje místostarosta města  Chrudim Roman Málek.

Expozice, jejíž součástí je terénní automobil Lada, bude propagovat i turistický portál www.navstevnik.cz.  Navíc jsou pro návštěvníky připraveny již tradiční letní turistické noviny, ale nově bude představena i letní akční nabídka.

"Inspirací byly letáky supermarketu, takže v duchu zdarma a ceny "od" lákáme na největší zajímavosti ve městě Chrudim a okolí. Navíc je akční leták doplněn kontakty na stravovací a ubytovací kapacity i celoročním přehledem akcí, stejně jako slevovým kuponem," uzavírá Málek.

Díky lednovému termínu budou mít návštěvníci veletrhu už tradičně příležitost se hned na začátku nového roku seznámit s aktuální nabídkou domácích a zahraničních dovolených, poznávacích a léčebných pobytů desítek cestovních kanceláří, agentur, ubytovacích a stravovacích zařízení, dopravců,  lázní, sanatorií, muzeí  a dalších kulturně poznávacích zařízení.

Jak naznačuje slogan, který pořadatelé zvolili pro 15. ročník veletrhu - "CESTUJEME PO KRAJI" - bude TOURISM EXPO, mimo jiné, osobitou přehlídkou regionálních turistických zajímavostí, památek, folkloru, tradic, zvyků a specialit včetně kulinářských.


Účast na veletrhu je součástí projektu Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko a je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II - Severovýchod.

 

Aktualizováno ( pondělí, 18 leden 2010 21:35 )  

Banner

Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner