Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 12. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Cestování cestování Ubytuj se a zaplať kolik chceš

Ubytuj se a zaplať kolik chceš

Email Tisk

Hotel HartlČtyřhvězdičkový hotel Das Ludwig, který je součástí Hartl Resort v dolnobavorském Bad Griesbachu, přichází s velmi zajímavou propagační akcí nesoucí motto „Zahl' wost mogst!“ (česky „Zaplať kolik chceš.“) Stručně řečeno: klient, který se zde ubytuje na jednu noc z 20. na 21. února 2014 se sám rozhodne, jakou cenu za tento krátkodobý pobyt uhradí. 


Možnost strávit jednu noc v hotelu a sami rozhodnout, zda a kolik za ni zaplatí, měli hosté hotelu Das Ludwig již v minulém roce. A akce se setkala s velkým úspěchem. „Naši hosté se sami při odjezdu rozhodli, za kolik jim opravdu „stál“ pobyt u nás,“ vysvětluje ředitel hotelu Hans Neumaier, „a naši hosté nás příjemně překvapili.“ Přestože se to samo nabízelo, nikdo z hostů neodjel bez placení. Věděli jsme, že tu existuje takové riziko, a reakce byly zpočátku velmi udivené,“ dodává Neumaier. „Ale v první řadě nám šlo o to, abychom se zviditelnili, získali zpětnou vazbu a aby se o nás mluvilo.“

A nakonec naši hosté dokázali ocenit hotelové služby a v průměru zaplatili bezmála tolik, jako je běžná taxa za ubytování. A pokud ne, pak rozhodně zaplatili vyšší spropitné našemu personálu. 

A co nabízí Fit.Vital.Aktiv.Hotel Das Ludwig? Pro hosty je připraveno moderní ubytování v 168 pokojích a 14 apartmá. A jak již výstižně naznačuje samotný název hotelu, hosté si zde mohou dopřávat sportovní aktivity a procedury prospěšné pro zdraví. Hotel má vlastní vnitřní a venkovní termální bazén, saunu, masáže,  malí i velcí sportovci ocení široké možnosti sportovního vyžití. Pro své zdraví můžete vyzkoušet např. vodní gymnastiku, nordic fitness a nordic walking, kruhový trénink nebo pilates. Svaly si můžete zpevnit ve špičkově  vybaveném fitnesscentru. Zajímavou službou pro rodiče je zcela jistě hlídání dětí. 

Více informací najdete na stránkách http://www.ic-bavorskyles-sumava.cz.

Aktualizováno ( středa, 12 únor 2014 11:59 )  

Banner

Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner