Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 23. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba UDG a Imodium míří do Herálce

UDG a Imodium míří do Herálce

Email Tisk

udgLetošní program kulturního domu Herálec se blíží ke svému závěru. Poslední koncert jedenácté sezóny se odehraje v pátek 17. prosince 2010 v režii předních českých rockových kapel UDG, Imodium s hostem 05 a Radeček. Poslední herálecká akce pak připadne na tradiční Štěpánskou zábavu den po štědrém večeru.

UDG patří předním domácím kapelám, které se po vyprodaných klubech vydali dobývat kulturní domu a velké open air festivaly. V posledních letech se jim daří velice dobře, alba Ztraceni v Inspiracích a aktuální Autoportrét patří k těm nejlépe hodnoceným. Ovšem kapela si získala svoji popularitu především díky energickým koncertům se strhující atmosférou. O tom se již několikrát mohli přesvědčit i návštěvníci KD Herálec, který je pro UDG téměř domácím klubem.

Po loňském vydání alba tato ústecká kapela vyrazila na roční turné, jehož předposlední koncert vyšel právě na herálecký sál. Na turné si přizvali hosty 05 a Radeček, kteří na něm představují své nové album Máš mě na svědomí. Ovšem pro tento koncert si UDG přivezou ještě jednu kapelu. Tou je jejich spřízněná partička Imodium.  Čtvrtečním večerem tak budou v Herálci znít oblíbené hity Kurtizána, Motýl, Éterická nebo Piloti, které doplní Koník a Stigmata od Imodia či Po nohou Radečků.

Vstup do kulturního domu v pátek 17. prosince bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení  začnou o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 170 Kč, na místě bude cena 220 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.kdheralec.cz/ nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Další program KD Herálec 2010:
25.12. ŠTĚPÁNSKÁ

 

 


Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Zamilovat se znamená přestat srovnávat.

OTTO VON BISMARCK


Reklama

Banner
Banner
Banner