Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 16. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Utkání s fotbalovým výsledkem pro Kometu

Utkání s fotbalovým výsledkem pro Kometu

Email Tisk

Utkání s fotbalovým výsledkem pro KometuTradiční střetnutí hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a HC Kometa Brno museli rozhodnout až samostatné nájezdy, které připsali 2 body hostům. Jediný nájezd proměnil Petr Mrázek.


Třetiny: 0:0, 0:0, 0:0 – 0:0 – 0:1.

Branka: rozhodující samostatný nájezd Mrázek.

Rozhodčí: Homola, Wagner – Barvíř, Blümel.

Vyloučení: 6:8 (3:3, 1:1, 2:3 – 0:1), navíc Píša – Káňa, J. Svoboda 10 minut osobní trest.

Diváci: 9116.

Střely na branku: 27:23 (9:9, 7:8, 9:4 – 2:2).

Sestavy:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Salfický – Píša, Kočí, Benák, Ďaloga, Gregorc, Vašíček, Čáp – Sýkora, Marha, Somík – Cetkovský, Nosek, T. Zohorna – Radil, Kousal, Starý – Tybor, Poulíček, Voženílek. Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha ml.

HC Kometa Brno: Čiliak – Hanzlík, M. Hruška, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dujsík – H. Zohorna, Holec, J. Svoboda – Káňa, Němec, T. Svoboda – Burian, J. Hruška, Dočekal – Raška, Mrázek, Jenyš.Trenéři: Vladimír Kýhos, Martin Pešout a Karel Beran.

Hned po úvodním vhazování se domácí celek dostal do útoku díky Petru Sýkorovi, ten byl faulován Hanzlíkem, a tak hned v úvodu byla k vidění přesilovka Pardubic. V té si vytvořili několik střeleckých příležitostí, ale nedokázali se proti hostujícímu brankáři Čiliakovi prosadit.Hra se přelévala z jedné strany na druhou a domácím výrazně pomáhal brankář Salfický, který se snažil rychle rozehrávat puk. Více ze hry měli Pardubice, ale nedokázali zakončit.Sýkora nepřetržitě střílí na branku, ale vetšinou trefuje pouze bránící hráče. Ve 14. minutě dochází k pěstnímu souboji mezi Alešem Píšou a Janem Káňou oba si jdou odpočnout na 2 + 2 minuty a navíc obdrželi i 10 minutový osobní trest.Před koncem první třetiny odchází na trestnou lavici domácí obránce Zdeněk Čáp, který se dostal do hry jako 7 obránce za vyloučeného Píšu a posílá svůj tým do oslabení. Pardubice hned v úvodu vyvážejí Zohornou a z přesilové hry Kometa vytěžila pouze 2 střely na branku.

Druhou třetinu začali aktivněji hosté, ale nedokázali prostřelit výborně chytajícího Salfického. Největší příležitost měli Radil s Kousalem, ale druhý jmenovaný nedokázal usměrnit kotouč do úplně prázdné brány.Stejný scénář střeleckých pokusů Petra Sýkory, ale i trestů. Ve stejném čase jako v první třetině odchází na trestnou lavici Jiří Vašíček a Pardubice se budou na konci druhé třetiny bránit. Hned po návratu dochází k faulu na druhé straně, a tak si přesilovku na konci třetiny vyzkouší i domácí. Jakub Svoboda navíc dostal osobní 10 minutový trest.

Na začátku třetiny pokračuje pardubická přesilovka, ale ani v té se nedokázali prosadit.Za hákování si jde sednout Lukáš Radil, ale přesilovka Brna netrvala dlouho, za stejný faul odchází odsedět 2 minutový trest Tomáš Svoboda a síly na ledě se vyrovnají. Hra se začíná přiostřovat a důkazem jsou tomu nejen četná vyloučení, ale i dohrávané souboje před brankou.9116 návštěvníků pardubické ČEZ Arény sleduje rychlý kombinační hokej, který ovšem ani po hodině hry nepřinesl vítěze, a tak bude následovat 5 minutové prodloužení.

Prodloužení začalo opatrně a necelou minutu dokonce dopřál Vojtěch Němec domácím přesilovku a trenér Zdeněk Venera si logicky bere oddechový čas. Pardubice to ale sehráli špatně a tak nic nebezpečného nevymysleli. Oddechový čas si vyžádal i Vladimír Kýhos aby 8 vteřin před koncem nechal své hráče odpočnout. Tak se prodloužení dohrálo v poklidu a zápas rozhodnou až samostatné nájezdy.

Jako první se staví do brány Marek Čiliak a proti němu jede Tomáš Zohorna, ale puk mu sjel.Za domácí jede jako první Petr Mrázek a Salfického překonal.Ani druhému Petru Sýkorovi se nepodařilo skórovat.Za Kometu jede Tomáš Svoboda a mohl rozhodnout, ale přestřelil.Lukáš Radil se pokusil o kličku, ale puk skončil těsně před brankovou čárou pod lapačkou Čiliaka a Brno se tak může radovat z druhého bodu.

 

Aktualizováno ( středa, 23 říjen 2013 06:06 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner