Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 18. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Útočník Josef Marha končí v Pardubicích

Útočník Josef Marha končí v Pardubicích

Email Tisk

Útočník Josef Marha končí v PardubicíchPo skončení pátečního utkání s Třincem potvrdilo vedení hokejového klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice ukončení angažmá útočníka Josefa Marhy v Pardubicích. Obě strany se dohodly na rozvázání dvouleté smlouvy dohodou za podmínek, které byly hráčem akceptovány.

„Další hráčovo angažmá není otázkou našeho klubu, musím ale podotknout, že nás znepokojily mediální výstupy o plánování dalšího angažmá hráče ještě v době platnosti jeho kontraktu v Pardubicích, a to i s přihlédnutím k jeho startu v dnešním utkání proti Třinci. Stejně tak se chci ohradit proti interpretaci některých médií, že důvodem ukončení vzájemné spolupráce jsou finanční problémy našeho klubu. Toto rozhodnutí je stejně jako předchozí změny kádru reakcí na hráčovu výkonnost s ohledem na výši jeho kontraktu. Není tajemstvím, že Josef Marha byl druhým nejlépe placeným hráčem naší organizace a v této souvislosti jsme očekávali od něj mnohem větší produktivitu,“ řekl generální manažer klubu Ondřej Šebek.

Ten dál potvrdil, že domluva na ukončení kontraktu proběhla velmi korektně. „Josefu Marhovi děkujeme za odvedenou práci pro náš hokejový klub,“ uvedl Ondřej Šebek s tím, že je možné, že tým bude doplněn o jiného hráče v případě dohody s ním. „Není to ale otázkou nejbližších dní,“ uzavřel.

Josef Marha, který je pětinásobným švýcarským mistrem, odehrál v této sezoně za Pardubice dvaadvacet utkání. Vstřelil v nich dvě branky a připsal si čtyři nahrávky. V hodnocení účasti na ledě má dva záporné body, na svém kontě má osm trestných minut.

 

Aktualizováno ( pondělí, 02 prosinec 2013 06:59 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner