Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Zdraví V Poradně Ve hvězdách na téma Ženství s Martinou Semrádovou

V Poradně Ve hvězdách na téma Ženství s Martinou Semrádovou

Email Tisk

Martina Semrádová31. října a 1. listopadu 2015 - Poradna ve hvězdách - Čáslavská 366, Chrudim

Bývalá vedoucí Sociálního odboru MěÚ Chrudim Martina Semrádová se rozhodla před časem změnit od základů svůj život, opustila úřednickou profesi a stala se z ní terapeutka, která lidem pomáhá lépe se zorientovat při nejrůznějších problémech a úskalích, která s sebou přináší život. O tomto víkendu proto pořádá v Poradně Ve hvězdách v Čáslavské ulici  v Chrudimi seminář pro ženy na téma Ženství.

"Na internetu i v knihách můžeme najít mnoho informací o tom, jak být ženou. Jak si zvednout sebevědomí dokonalým oblečením, dietou a zdravou výživou, líčením případně zásahem plastického chirurga. Jak se ale v tom všem orientovat? Jak se skutečně jako žena cítit a být šťastná? Ženou přece nejsme pouze zvenku, ale i uvnitř. Jak přijmout sama sebe se vším, co ke mně patří? Pokud tedy hledáte odpovědi na tyto otázky nebo jen máte chuť zažít něco nového, pak vám nabízím příjemné a laskavé setkání, kde se budeme bavit o tom, co nám role ženy nabízí a jak z ní můžeme čerpat," vysvětluje Martina Semrádová.

"Nahlédneme do moudrosti dávných kultur. Budeme se společně učit relaxovat, bavit se a také trochu tvořit. Podíváme se na to, jak vnímáme svoje vlastní tělo a svoji ženskou roli. Společně objevíme krásu uvolnění těla i mysli v řízené imaginaci. Nikdo nebude hodnocen ani posuzován :-), nic z toho, co zde řeknete, nebude špatně," pokračuje terapeutka. "Na seminář není potřeba mít výtvarné nadání. Nikdo nic nemusí, jen může :-). Program může být upraven podle potřeby skupiny. A nezapomeňte si vzít s sebou karimatku a malý polštářek, případně tenkou deku," dodává vzápětí.

A kdy se seminář koná? V sobotu 31. října od 10 do 16 hodin, v neděli 1. listopadu pak od 10 do 14 hodin v Poradně Ve hvězdách v Čáslavské ulici čp. 366. Objednat se lze u Martiny Semrádové na uvedený seminář na telefonním čísle 728 246 273 nebo prostřednictvím e-mailu barvaduse@gmail.com.

V Poradně Ve hvězdách na téma Ženství s Martinou Semrádovou

Aktualizováno ( čtvrtek, 29 říjen 2015 17:14 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner