Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Literatura Valentýnský dárek - Po Infernu přichází Očistec

Valentýnský dárek - Po Infernu přichází Očistec

Email Tisk

Gabrielův očistecNakladatelství XYZ vydává druhý díl romanticko-erotické trilogie Hříšné odstíny vášně s názvem Gabrielův Očistec. Kniha navazuje na veleúspěšné Gabrielovo Inferno Sylvaina Reynarda, které vyšlo v říjnu loňského roku a rychle se stalo českým bestsellerem. Celosvětově úspěšná série vznikla původně jako fan-fiction Fifty Shades. Autor se při psaní inspiroval Božskou komedií Danta Alighieriho i trilogií Padesát odstínů E L James.

 

Práva na knižní vydání série o univerzitním profesorovi Gabrielovi Emersonovi a jeho zakázané lásce ke studentce Julii byla prodána do celého světa a sklízí jeden úspěch za druhým. V roce 2012 se Gabrielův Očistec stal finalistou ceny Goodreads Choice Award pro nejlepší romanci. Úspěch této série podtrhuje také připravovaný film a ceny, které získaly jednotlivé díly – ihned po uvedení v USA se knihy vyhouply mezi bestsellery žebříčku The New York Times a pyšní se i titulem USA Today bestseller. Autor Sylvain Reynard se v letech 2011 a 2012 probojoval mezi nejlepší autory Goodreads Choice Award.

„Úspěch prvního dílu nás moc těší. Od čtenářek nám chodila spousta mimořádně pozitivních reakcí, a to nejen na knihu jako takovou, ale i na její grafické zpracování a obálku, kterou si pochvaloval i sám autor," říká Markéta Šlaufová, šéfredaktorka nakladatelství XYZ, a dodává: „Sylvain Reynard na svých webových stránkách prezentuje obálky všech svých knih z celého světa a naše česká verze zvítězila v hlasování o nejlepší grafickou podobu."

Na rozdíl od většiny erotických románů má tento příběh perfektně rozvinutou psychologii postav – mužská postava Gabriela je velmi reálná a propracovaná, čímž dává ženám lépe nahlédnout do mužského myšlení. Reynardův román má rychlý spád a také velmi kvalitně napsané dialogy. Čtenářky a čtenáři oceňují nejen romantické a žhavé scény, ale také prostředí, do kterého je román zasazen. Díky profesorovi se vypraví třeba do Florencie, kde Gabriel svou milovanou Julianne zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění, ale i do tajů smyslového a tělesného potěšení. Po návratu do univerzitního prostředí se však štěstí změní v očistec a oba musí začít o svou lásku znovu bojovat – s žárlivým ex-partnerem, s univerzitními pravidly, s nepřejícími kolegy a studenty...

 

Název knihy: Gabrielův očistec
Autor: Sylvain Reynard

Doporučeno od: 15 let
EAN: 9788073888763
Počet stran: 560 stran
Formát: 145x205 mm - vázaná s pap. potahem s lam. přebalem
Nakladatelstvi: X.Y.Z
Jazyk vydání: čeština
Datum vydání: 5. 2. 2014

E-shop: http://www.xyz-knihy.cz/gabrieluv-ocistec.html

 

 

NAKLADATELSTVÍ XYZNAKLADATELSTVÍ XYZ je od roku 2011 součástí největší české mediální společnosti Albatros Media, a.s. Na trhu působí od roku 2004. Vydává původní českou i zahraniční beletrii, zaměřuje se zejména na romány, autorizované životopisy či rozhovory, literaturu faktu, historické publikace i výpravné encyklopedie a komiksy.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

Aktualizováno ( středa, 12 únor 2014 18:08 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na FLASH FESTIVAL

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Vše, co chce imponovat, musí mít charakter.

GOETHE


Reklama

Banner
Banner
Banner