Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 17. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Cestování cestování Veletrhy GO a Regiontour se blíží

Veletrhy GO a Regiontour se blíží

Email Tisk

Expozice BOIIPřehlídka turistických možností v regionech GO a Regiontour je připravena pro návštěvníky v největším pavilonu brněnského výstaviště - pavilonu P, a to od 14. do 17. ledna 2010.

Na veletrhu bude mít svoje zastoupení Pardubický kraj, který ke spolupráci vyzval i turistické oblasti svého území. Ty se budou pod hlavičkou Východních Čech snažit přilákat turisty do svého regionu.

"Chrudimsko - Hlinecko kromě společného stánku s materiály bude dále prezentovat na předváděcí ploše i ukázky keltských řemesel občanského sdružení BOII z Nasavrk. Jim je věnována i titulní strana letních turistických novin, které budou nově návštěvníkům veletrhu k dispozici," přibližuje místostarosta Roman Málek.

Současně také doplňuje, že pro návštěvníky je připravena i ochutnávka medoviny s výkladem Vladimíra Saifrta ze společnosti Medovinka s.r.o.  V neděli navíc předvede pan Bukáček ukázku výroby hraček, kterou si budou moci návštěvníci vyzkoušet.

Nedaleko od stánku kraje bude mít svoji samostatnou expozici i Skuteč, která bude představovat nově otevřené muzeum řemesel a kamene.

Další nabídky pro turisty budou umístěny v řadě zastřešených stánků. Například Česká rada dětí a mládeže bude lákat i na chrudimskou Bambiriádu.

Během prvních dvou dnů veletrhu nebude chybět ani odborný program. Hlavním tématem bude "Podpora cestovního ruchu v regionech v době krize". Stěžejní akcí v této oblasti bude připravované Setkání u kulatého stolu za účasti zástupců Ministerstva pro místní rozvoj ČR, agentury CzechTourism, Asociace krajů ČR, všech oborových organizací a médií. Dalšími tématy u kulatého stolu budou spolupráce mezi regiony a čerpání dotací na podporu cestovního ruchu z fondů EU.

Celý program expozice Východní Čechy připravila Destinační společnost Východní Čechy.

 

 

Aktualizováno ( pondělí, 11 leden 2010 21:40 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner