Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Literatura Vítejte v Horror School

Vítejte v Horror School

Email Tisk

Horror School – Šílený profesorPamatujete si na školní léta nebo do školy právě chodíte? Pokud ano, tak na to klidně zapomeňte, protože svoje dveře otevírá škola jako žádná jiná! Horror School je nové a navenek naprosto prestižně působící „vzdělávací zařízení". Stačí ale vejít a zjistíte, že se uvnitř dějí vážně divné věci... Krysy si tady běhají po chodbách, učitel biologie je všechno, jen ne normální, a knihovna je úplný ráj pro milovníky labyrintů. Kniha Horror School – Šílený profesor vyšla v Nakladatelství Fragment tento měsíc.

 

Není škola, jako škola! Horror School alias Lovecraftova základní škola je nová, neokoukaná a také absolutně tajemná budova, ve které si nikdo nemůže být jistý ničím... A kdo si myslel, že je učení nuda, tak je na velkém omylu.

Přestup na novou školu není nikdy jednoduchý. Nové prostředí, spolužáci i učitelé. Když se ale začne projevovat, že jde o školu plnou zvláštních věcí a lidí, je čas na útěk... nebo snad ne? Hlavní hrdina Robert nastupuje do sedmé třídy a nikoho ve škole nezná. Tedy až na bývalého spolužáka, se kterým se ale moc v lásce nemají. Hned první den vyučování se stane něco neuvěřitelného - po chodbě se prohánějí krysy, jako by byly ve škole doma. Je to vůbec možné? A co teprve knihovna, ve které se člověk ztratí během okamžiku. A skrytá půda, plná tajemství...

Skvělá zábava pro fanoušky lehkých hororů." - Kirkus Reviews

Horror school - Podivné sestryAnotace:

Na téhle základní škole se dějí divné věci. Ze šatních skříněk vyskakují krysy. Žáci se záhadně ztrácejí. Školní knihovna je bludištěm tajných chodeb. A učitel biologie se chová velice, velice zvláštně.

Robert Arthur věděl, že přestoupit na jinou školu nebude nic jednoduchého, ale tohle je na pováženou! S pomocí nových, poněkud neobvyklých kamarádů zjišťuje, že se toho ve škole děje víc, než je na první pohled patrné. Dokáže ta tajemství odhalit dřív, než bude pozdě?

145x205 mm, váz., 128 str., 229 Kč

Autor: Charles Gilman

Podrobnější informace o knihách a autorovi naleznete na www.horrorschool.cz.

2. díl vyjde již 23. dubna 2014.

Fragment

O Nakladatelství Fragment

FragmentNakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o.

V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2450 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 23 mil. kusů výtisků.

V roce 2013 Nakladatelství Fragment vydalo 211 knižních novinek a podobně tomu bude i v roce následujícím. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2013 bylo uskutečněno celkem 477 prodejů původních projektů do zahraničí.

V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2013 představil stále rostoucí slovenský Fragment 114 knižních novinek.

Fragment

Aktualizováno ( úterý, 04 březen 2014 18:41 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Dogma není nic jiného než výslovný zákaz myslet.

FEUERBACH


Reklama

Banner