Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 14. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Vyjádření Fan Clubu HC Chrudim ze dne 18.6.2010

Vyjádření Fan Clubu HC Chrudim ze dne 18.6.2010

Email Tisk

Vyjádření Fan Clubu HC Chrudim ze dne 18.6.2010Z důvodu množících se žádostí na vedení Fan Clubu HC Chrudim o.s. od členů Fan Clubu ale i ostatních fanoušků a veřejnosti o poskytnutí informací o aktuálním stavu chrudimského hokeje se Fanclub HC Chrudim rozhodl vydat následující článek.

Je známo, že představitelé HC Chrudim a Města Chrudim se dohodli po dobu vedení jednání o poskytnutí finanční dotace pro hokejový klub nevydávat žádné informace. Fan Club nepovažuje toto rozhodnutí za nejlepší, jelikož netrpělivost fanoušků je veliká, ale na druhou stranu ho chápe a rozhodl se ho v nejvyšší možné míře respektovat. Proto ani Fanclub HC Chrudim nemám žádné nové informace než ty, které jsou v současné době již známé.

V současné době už všechny hokejové kluby 1.ligy skládají své týmy pro nadcházející ročník, proto Fan Club doufá v brzké vyřešení celé záležitosti, čímž bude finanční podpora hokejovému klubu od města tak, jak tomu bylo například v Litoměřicích, kde město také hokej finančně podpořilo. Tím pádem se i HC Chrudim s.r.o. již bude moci plně koncentrovat na nadcházející ligový ročník, ve kterém bude předvádět kvalitní sportovní výsledky a reprezentovat Chrudim tak, jak tomu bylo do současné doby.

Fanclub chápe, že v době současné celosvětové ekonomické krize, není lehké sehnat finance, ale věří, že společnými silami se to Městu Chrudim a HC Chrudim s.r.o. podaří a dokážou tím pádem zajistit zachování hokeje v Chrudimi a navážou tím možnou spolupráci na další roky. Byla by obrovská škoda o sport, který je v České republice číslo jedna v našem městě, přijít.

Mnoho fanoušků chce, aby Fan Club HC Chrudim o.s. zorganizoval petici. K této věci chce Fan Club konstatovat, že pro něj není nyní prioritní. Představitelé Města Chrudim i HC Chrudim s.r.o. znají názor fanoušků, který je pro zachování 1. ligy. Pokud by to ale bylo nezbytně nutné, není vyloučené, že se k této záležitosti vrátí.

Proto Fanclub HC Chrudim žádá fanoušky o trpělivost a představitele Města Chrudim a HC Chrudim s.r.o. pokud možno o co nejrychlejší a zároveň nejpozitivnější vyřešení osudu chrudimského hokeje. Fan Club věří, že se začátkem září letošního roku znovu sejde s ostatními příznivci hokeje na zimním stadionu v Chrudimi a budou společně sledovat prvoligové hokejové boje.

Více na www.hccr.cz

 

 

 
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner