Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 23. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Vypsaná Fixa zakončí výroční turné v Herálci

Vypsaná Fixa zakončí výroční turné v Herálci

Email Tisk

Vypsaná Fixa zakončí výroční turné v HerálciPardubická skupina Vypsaná Fixa slaví letos dvacet let své existence a se svými fanoušky toto jubileum slaví na výročním turné Před náma hrajeme my. V rámci úspěšného turné kapela navštívila 18 měst a zbývá jí pražská zastávka ve vyprodaném sále velké Lucerny a po ní poslední koncert tour. A protože mezi zastávkami turné samozřejmě nesmí chybět oblíbený KD Herálec, tak tam Fixa také celé turné zakončí v sobotu 20. prosince 2014.

Jak už sám název turné napovídá, jako předkapela vystoupí také Vypsaná Fixa. A to v podobě, jaké ji pravděpodobně málokdo slyšel, protože jako předkapela zahrají v akustické podobě písně z nejstarších, dnes již kultovních demosnímků či prvních nahrávek vůbec . Aby toho nebylo málo, pak dojde i na charitativní záležitost – na každý z koncertů turné nechala kapela vyrobit dva speciální bannery, které budou viset až do konání koncertu v konkrétním klubu. Na bannerech jsou koncertní fotografie kapely z uplynulých dvaceti let. Všechny bannery pak budou vydraženy prostřednictvím facebooku formace, kde budou jejich náhledy vystaveny. Pardubická čtyřka je pak následně podepíše a přímo na koncertě předá těm, kteří je vydražili. Vybranou částkou pak podpoří nějakou dobrou věc nebo organizaci.

Dvacáté výročí na scéně se slaví jen jednou za život, a proto neváhejte a přijďte oslavovat spolu s Vypsanou Fixou. S novými hity v rámci narozeninových oslav zahrají i nejstarší pecky, proto pokud chcete tyto staré vypalovačky slyšet live, máte 20. prosince v Herálci poslední šanci!

Vstup do kulturního domu bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení začne o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 160 Kč, na místě bude cena 190 Kč.

Letos KD Herálec slaví patnáct let své existence a po tomto koncertu bude zbývat poslední akce. Tou je tradiční a každoročně vyprodaná Štěpánská zábava 25.prosince s kapelou Normal03. Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Aktualizováno ( středa, 17 prosinec 2014 13:11 )  


Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Muži většinou žárlí na své předchůdce, zatímco ženy žárlí na své nástupkyně.

MARCEL ACHARD


Reklama

Banner
Banner
Banner