Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 17. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Výstava "Zadarmo jsem pomáhal v Tatrách" startuje

Výstava "Zadarmo jsem pomáhal v Tatrách" startuje

Email Tisk

Tatry havičkaChrudim – Občanské sdružení Altus pořádá ve čtvrtek 3. listopadu 2011 v 16 hodin vernisáž výstavy „Zadarmo jsem pomáhal v Tatrách a jsem na to hrdý“
Výstava bude konat od čtvrtka 3. do čtvrtka 10. listopadu ve vestibulu chrudimského Divadla Karla Pippicha a bude přístupná v době předprodeje a před divadelními představeními.

 

 


tatryNa desítce roll-upů bude možné shlédnout prezentaci dobrovolnické pomoci v Tatrách po kalamitě v roce 2005, ale i další aktivity sdružení. Mezi nimi například krajskou přehlídku sdružení dětí a mládeže Bambiriádu, soutěž školní časopis roku či internetový portál Chrudimka.cz.


„Výstava měla svoji premiéru 27. října 2011 v rámci Dňa otvorených dverí na úřadu Prešovského samosprávného kraje. Navíc i díky spolupráci s Prešovským krajem jsme přivezli do Chrudimi řadu publikací o partnerském kraji, které budou zdarma k dispozici veřejnosti,“ podotkl koordinátor dobrovolníků Tatry 2005 a projektový manažer sdružení Roman Málek.


„Občanské sdružení Altus každoročně pořádá desítky akcí v Chrudimi a okolí, uvítá ve svých řadách další dobrovolníky. Zároveň všem chce poděkovat za činnosti, které bez nároku na honorář vykonávají,“ uzavírá předseda správní rady Martin Benák.
Po vernisáži bude následovat setkání s dobrovolníky, kteří pomáhali v Tatrách, ale i řešiteli dalších projektů ve sdružení. Zájemci se budou moci navíc dozvědět, kde sdružení pomáhat. 


Záštitu nad akcí převzal predseda Prešovského samosprávneho kraja Peter Chudík, senátor Petr Šilar a radní Pardubického kraje Pavel Šotola. Partnerem výstavy je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

 

 

Aktualizováno ( středa, 02 listopad 2011 10:37 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner