Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 14. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Wonderland se Sander van Doornem v SaSaZu

Wonderland se Sander van Doornem v SaSaZu

Email Tisk

Wonderland se Sander van Doornem v SaSaZuNejpopulárnější klubový koncept u nás - WONDERLAND- přichází se sedmou tématickou edicí, která nese podtitul "Love Generation". V pátek, 11. října 2013 osvobodíme svou mysl v nekonečném tanci a dokonalé zábavě v pražském prostoru SaSaZu, kde své poselství budou šířit DJ’s z několika zemí pod vedením té nějvětší hvězdy, kterou je holandský hudební genius SANDER VAN DOORN - jeden z nejpopulárnějších a nejvlivnějších DJů a producentů současné elektronické hudby.

Společně se Sanderem přicestuje jeho stájový kolega, mladý a talentovaný Julian Jordan a dále třetí holanďan – DJ San. Chybět pochopitelně nesmí domácí hvězda a rezident noci Wonderland, Michal Poliak, dále rezident chorvatského super klubu Papaya - Mario, a v neposlední řadě jeden z velkých talentů na domácí scéně, Pompeiy. Těšit se tak můžeme na osmihodinovou hudební pouť, kde se vystřídá několik hudebních stylů, takže si na své přijde opravdu každý milovník taneční muziky.

Jak již podtitul napovídá, tato edice noci Wonderland “Love Generation” se inspirovala hnutím Hippies, jehož myšlenka je i nyní aktuální. Miliony lidí po celém světě, kteří propadli kouzlu elektronické taneční hudby, jsou vlastně novodobými Hippies. A proto je tu Wonderland “Love Generation”, kdy se 11. října v SaSaZu spojí stovky srdcí, která milují hudbu a svobodu. Hippie dresscode je pochopitelně vítán, a kromě záplavy květin a pozitivní energie se můžeme těšit na speciální dekorace, efekty, projekce a performance, které k Wonderlandu neodmyslitelně patří, takže osvoboďte svou mysl a upusťte uzdu svojí fantazie.

Vstupenky na Wonderland “Love Generation” jsou v prodeji exkluzivně v síti www.ticketpro.cz v omezených vlnách za 490, 590 a 690 Kč. Vstupenky do VIP galerie jsou v prodeji za 1390 Kč.

Více info na http://www.wonderland-night.cz nebo ttps://www.facebook.com/wonderlandnight

 

Aktualizováno ( středa, 04 září 2013 12:13 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Albert Einstein


Reklama

Banner