Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Za pár let bude moci být každý provozovatelem televize

Za pár let bude moci být každý provozovatelem televize

Email Tisk

Mediální výchovaAgora Central Europe a Občanské sdružení Altus pořádá ve středu 15. a ve čtvrtek 16. září 2010 vzdělávání v oblasti mediální výchovy. Akce je součástí celostátního projektu Klíče pro život.

 

„Dvoudenní seminář, kterým začíná dlouhodobé vzdělávání, vede bývalý šéfredaktor marketingového časopisu Strategie a moderátor Rádia Česko Václav Sochor. Ten seznamuje téměř dvacítku účastníků s problematikou vnímání médií, digitální televizí, ale i záludnostmi dnešní doby,“ říká Věra Slezákové z pořádajícího občanského sdružení Agora Central Europe.

 Seminář je určen zástupcům neziskových organizací, školních družin, školních klubů a střediskům volného času. Po dokončení navíc úspěšní absolventi budou moci podat vlastní projekty na mediální vzdělávání. „V rámci tendru bude možné požádat o finanční prostředky na realizaci vlastních aktivit ve školách, neziskových organizacích či střediscích volného času. Celý vzdělávací blok navíc přinese i účastníkům vlastní vytváření projektu,“ říká koordinátor pro Pardubický kraj Roman Málek.

 

„Za pár let bude možné sledovat jen televizní program pro rybáře a nabídka kanálů bude obrovská,“ odhaduje Václav Sochor. Ten dále hovořil i o veřejnoprávních médiích a v programu má i diskusi o tom, jak dnešní veřejnost vnímá média a jak vlastně fungují.

 Seminář pro Pardubický kraj je beznadějně obsazený, ale v jiných krajích je stále možné se přihlásit. Zájemci najdou informace na http://vm.nidm.cz/

 

Aktualizováno ( středa, 15 září 2010 09:37 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner