Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 23. listopadu 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Začal předprodej na Poličské rockoupání

Začal předprodej na Poličské rockoupání

Email Tisk

policske rockoupaniTento týden začal předprodej na festival Poličské rockoupání, který se uskuteční 28. a 29. května 2010 v areálu koupaliště v Poličce.

Vstupenky zakoupíte na www.ticketstream.cz za pouhých 330 Kč.

A kdo že to na festivalu se třemi scénami vystoupí? Přinášíme vám program den po dni a scénu po scéně.

Program :
Pátek - 28. 05. 2010

Hlavní scéna (A) :

Uvádí LULU (Manda, Panda)

16:00-16:40 BAKLAŽÁN
17:00-17:40 D.O.P
18:00-18:40 VOLANT
19:00-19:40 BU-FU
20:00-21:00 VYPSANÁ FIXA
21:30-22:30 VLTAVA
23:00-00:00 WWW
00:30-01:30 HUDBA PRAHA

 

Druhá scéna (B) :

Uvádí Radomil Uhlíř

15:30-16:10 MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA
16:30-17:10 FISH FINGERS
17:30-18:10 KLOAKA
18:30-19:10 THORN
19:30-20:30 ZUBY NEHTY
21:00-22:00 EVOLUTION DEJAVU
22:30-23:30 DARK GAMBALLE
00:00-01:00 VÝSMĚCH?
01:30-02:30 FAST FOOD

 

Jungle stage (C) :

20:00-21:30 3. místo - soutěž
21:30-23:00 JANYCH
23:00-00:30 EXPENDABLE
00:30-02:00 ROZHLAS
02:00-03:30 TEAPACK
03:30-05:00 SAID
05:00-06:30 MP
06:30-???  LAST MAN STANDING
 

Sobota - 29. 05. 2010

Hlavní scéna (A) :

Uvádí LULU (Manda, Panda)

11:00 Epos o Gilgamešovi(divadelní představení v Divadelním klubu)
12:00-12:40 DOMINGO
13:00-13:40 HYPNOTIC FACE
14:00-14:40 MR. MOSTASH (Izrael)
15:00-15:40 ZDENĚK BÍNA
16:00-17:00 FLERET A JARMILA ŠULÁKOVÁ
17:30-18:30 TERNE ČHAVE
19:00-20:00 PITOCHA
20:30-21:30 SUPPORT LESBIENS
22:00-23:00 PRVNÍ HOŘE
23:30-00:30 BORN FROM PAIN
01:00-02:00 N.V.Ú.

 

Druhá scéna (B) :

Uvádí Radomil Uhlíř

11:30-12:10 ČOKO VOKO
12:30-13:10 MARTA A RASPUTIN
13:30-14:10 ROMANIKA
14:30-15:10 MUŽY
15:30-16:30 LOS HONGOS
17:00-18:00 PROJEKT PARABELUM
18:30-19:30 DAYING PASSION
20:00-21:00 A BUDE HŮŘ
21:30-22:30 POP-PORN
23:00-00:00 KVĚTY
00:30-01:30 SQUISHY SQUID (Rakousko)
02:00-03:00 SCHODIŠTĚ

 

Jungle stage (C) :

15:00-21:00 BOOSHITO
21:00-22:30 2. místo - soutěž
22:30-00:00 OUT-ON
00:00-01:30 1. místo - soutěž
01:30-03:00 IM CYBER
03:00-04:30 NO MONEY
04:30-06:00 KESHU
06:00-07:30 JEZOUR

 


Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o vstupenky a knihy Miro ŽBIRKY

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

SOUTĚŽ o dvě knihy Danky Šárkové

SOUTĚŽ o doplňky stravy české značky JML

SOUTĚŽ o vstupenky na STO ZVÍŘAT do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou

SOUTĚŽ o vstupenky na RCZ - Rammstein Tribute Show do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o knihu MOŘEPLAVEC

SOUTĚŽ o vstupenky na BENA CRISTOVAO do Hradce Králové

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Albert Einstein


Reklama

Banner
Banner