Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 11. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Záchrana 1. hokejové ligy je opět blíž!

Záchrana 1. hokejové ligy je opět blíž!

Email Tisk

Záchrana 1. hokejvé ligy je opět blížZástupci Fan Clubu HC Chrudim o.s. se sešli v pondělí 24. května 2010 na zimním stadionu v Chrudimi s managerem HC Chrudim s.r.o. Petrem Tankosem a zástupci občanského sdružení Hokejový Club Chrudim panem Vavřičkou, Fidrou, Šídlem a Polákem. Důvodem k setkání bylo najít společnou cestu pro budoucí užší spolupráci dvou subjektů, které působí v chrudimském hokeji, HC Chrudim s.r.o. a občanské sdružení Hokejový club Chrudim.

Tento krok by pak otevřel mimo jiné možnost jednat s městem o možné záchraně 1. ligy v Chrudimi. Pro přehlednost uvádíme, že HC Chrudim s.r.o. zajišťuje chod chrudimského "A" týmu v 1. hokejové lize, občanské sdružení Hokejový Club Chrudim se stará o mládežnický hokej a "B" tým Chrudimi a Sportovní areály města Chrudim s.r.o. je vlastníkem zimního stadionu. Tuto společnost vlastní město Chrudim a zajišťuje veškerý provoz zimního stadionu. 

Fan Club na této schůzce působil spíše jako nezávislý pozorovatel, tak aby byl nadále přímo uvnitř dění bojů o první ligu. Vřele však přivítal také možnost setkat se s představiteli občanského sdružení Hokejový club Chrudim a vyslechnout si jejich názor. Z jednání pak vyplynulo, že užší spolupráce výše uvedených subjektů, by měla později vyústit ke sloučení do jedné společnosti, tak aby chrudimský hokej vystupoval vůči dalším subjektům jednotně. To by mělo otevřít lepší možnosti k podpoře chrudimského hokeje městem Chrudim nebo k případné spolupráci s dalšími hokejovými týmy.

Obě strany se též shodly, že by rády navázaly na pozitivní kroky z předešlých let a zlepšily vzájemnou komunikaci mezi sebou. Velmi diskutovaným problémem bylo téma mládežnického hokeje. Fan Club uvítal společný názor obou zastoupených stran na pozvednutí výkonnosti mládežnického hokeje, tak aby bylo možné v budoucnu vychovávat talenty, kteří by si zahráli v chrudimském "A" týmu. 

K tomuto cíli však povede ještě dlouhá cesta. Ten nejbližší cíl je nyní pro chrudimské hokejové fanoušky zachránit 1. hokejovou ligu v Chrudimi a věříme, že toto jednání tento cíl opět trochu přiblížilo do reálné podoby.

 

zdroj: www.hccr.cz

  

Aktualizováno ( úterý, 25 květen 2010 20:22 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner