Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 15. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Ostatní Závod "Pod májovým nebem" aneb běh pro budoucí generace

Závod "Pod májovým nebem" aneb běh pro budoucí generace

Email Tisk

Pod májovým nebem

Všem milovnicím i milovníkům sportu a obecně všem, kteří se chtějí aktivně zapojit do pomoci druhým, přinášíme skvělou příležitost užít si krásný májový den, setkat se se známými sportovci a prohlédnout si historické centrum královského věnného města. Kde a kdy můžete tohle všechno zažít? Přece 13. května 2017 v Chrudimi při závodu „Pod májovým nebem“. Podpořte pohybem nejen vlastní zdraví, ale i budoucí generace!

Závod „Pod májovým nebem“ je akcí pro všechny, kteří chtějí přispět k dobrému vývoji nejen svých dětí. Běh je organizován za účelem podpory organizace ACET ČR, z. s. Celý výtěžek z akce bude použit na rozšíření pracovního zaměření organizace a jejího preventivního programu „Zvol si život“. Proč? Protože prevence má smysl. ACET ČR oslovuje právě mladé lidi, studenty ZŠ i SŠ a pomáhá jim s orientací v rizikových situacích, které je v dnešním světě provázejí.

ACETDo závodu „Pod májovým nebem“ se může registrovat každý. Účastníci závodů svou registrací podporují budoucí generace a jako vzpomínku získají pamětní medaili a elektronický účastnický diplom, aby radost z pohybu mohli snadno sdílet se svými přáteli.

Zájemci se mohou zapojit do dvou závodů a to do hlavního závodu na 10 km nebo do hobby závodu krátkého 1,6 km. Oba závody se konají 13. 5. 2017 v centru města Chrudim, jehož závodní brány se pro účastníky otevřou v 10 hodin. Prezence účastníků a vyzvednutí startovních čísel bude možné od 10:30 v prostoru vstupu do Klášterních zahrad, které jsou vyhrazeny pro rozcvičování a přípravu závodníků. Závody budou odstartovány na Resselově náměstí v Chrudimi. Hobby závod určený pro širokou veřejnost, děti a mládež bude zahájen v 13:30 a hlavní závod v 15 hodin. Vyhlášení vítězů obou závodů bude následně v 18 hodin. Sportovní vyžití bude navíc během celého dne doprovázeno kulturně-sportovní programem.

Bližší informace, přihlášku a harmonogram akce můžete nalézt na webových stránkách www.pmn2017.cz nebo Facebookovém profilu závodu „Pod májovým nebem“ .

Věříme, že zážitek z propojení atmosféry běžecké akce, zdravého životního stylu, sportovního myšlení a příležitosti multigeneračního setkání nejen příznivců sportu udělá každému účastníkovi závodu i fanouškům radost.

Přijďte s námi podpořit dobrou věc, své děti i sami sebe. Těšit se můžete i na naše hosty.

 

 

www.pmn2017.cz   |   Facebookový profil závodu „Pod májovým nebem“

Aktualizováno ( pondělí, 13 březen 2017 10:08 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner